Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Szczerze polecam :-) (2) Przyznam, że przed ostatecznym wyborem, wytypowałam sobie kilka salonów... Agata Salon Optyczny Michał Antoszewski (3) Świetna obsługa, szeroki wybór... Polecam wszystkim! :-) Dominika Ostoja normalności w pędzącym kapitalizmie :) (2) Ostoja normalności pędzącym kapitalizmie :) Do tej pory jak wielu ludzi,... Wojciech
Wychodzisz z salonu z uśmiechem na twarzy (2) Do salonu trafiłam po przeczytaniu opinii na portalu Trójmiasto i oczywiście... Karolina Polecam - bardzo! (2) Nareszcie znalazłam oprawki, które do mnie pasują. Badanie wzroku odbyło się... Mika Gorąco polecam! (2) Gorąco polecam to miejsce! W tym salonie znajdziecie wspaniałą atmosferę,... Marta Polecam (2) Salon ten wybrałam kierując się poprzednimi opiniami i absolutnie się nie... Krystyna P. Polecam i również potwierdzam wcześniejsze opinie (2) Jak do tej pory nie wystawiałem ocen sklepom czy innym punktom usługowym, z... Bartek Polecam (2) Jak najbardziej polecam salon Pana Michała, indywidualne podejście do Klienta... Karolina Profesjonalnie i miło. (2) Szczerze polecam usługę badania wzroku i wykonania okularów w salonie... Luiza polecam! (2) Szukając salonu optycznego, kierowałam się pozytywną opinią znajomych oraz... Aleksandra Profesjonalixm (2) Bardzo profesjonalne podejście do klienta miła atmosfera i duży wybór oprawek... Darek Tylko ten salon (2) Po raz kolejny skorzystałam z usług Salonu Optycznego u Pana Michała. W... Krystyna Bardzo polecam (2) Profesjonalna i niezwykle miła obsługa. Oferta wysokiej jakości, ceny... Iza Bez wątpienia polecam wszystkim! (2) OCENA CELUJĄCA! Fachowa pomoc i rady Pana Michała, usługa wykonana bardzo... Monika Super Optyk !!! (2) Podpisuję się pod wszystkimi ocenami i razem z 10-letnią córką (to dla niej... Kuba polecam! (2) Okulary noszę od ok 25 lat ale pierwszy raz zostałam tak kompleksowo... klaudia Bez wątpienia polecam :) (2) W salonie optycznym pana Michała wybrałam moje pierwsze okulary. Byłam... Wiola Warto (2) Zachęcona opiniami skorzystałam z usług salonu i teraz sama chwalę i polecam... Elwira Dobry optyk (2) Bardzo dobry optyk z dużym doświadczeniem i najważniejsze to bardzo dobre... Leszek