Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Gorąco polecam (2) Udałam się do salonu po przeczytaniu opinie klientów na tym portalu. Miła i... Olga Zaitseva Szczerze polecam. (2) Życzliwość i fachowe doradztwo Pana Michała oraz miła obsługa Pani badającej... Elżbieta Polecam (2) Klient jest najważniejszy - to dewiza tego zakładu. Fachowa obsługa, szeroka... Daniel
Dziekujemy serdecznie :) (2) Polecam goraco ten Salon, nie jest duzy ale asortyment konkretny. Razem z... Renia Naprawdę fajny salon (2) Moje pierwsze okulary, super miła i profesjonalna obsługa, polecam każdemu,... Tom Polecam ! (2) Trafiłam do salonu szukając swoich pierwszych okularów i propozycja p.... Alekssandra Rewelacja! (2) Zachęcony superlatywami, które pojawiły się na stronie internetowej,... Darek Bardzo polecam :) (2) Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna, pomocna w wyborze odpowiednich... Klaudia Serdecznie polecam (2) W salonie optycznym Pana Michała Antoszewskiego znalazłam wszystko to, czego... Dominika Najlepszy optyk u jakiego bylem (2) Okulary nosze od 20 lat. Przez ten czas odwiedziłem cale mnóstwo rożnego... Lukasz Przybylski Od dziś tylko Pan Michał! (1) Najlepszy salon optyczny w jakim byłem! Cena niska, obsługa fantastyczna,... Mikolaj Polecam salon p.Michała (1) Bardzo miła obsługa , profesjonalizm w wyborze okularów . Gorąco polecam. ANIA szczerze polecam (1) Profesjonalna i rzetelna obsługa, duży wybór oprawek, a przede wszystkim... Basia Polecam (1) Miła atmosfera, naprawa gwarancyjna uwzględniona bez problemu. Robert Szczerze polecam (1) Spośród trójmiejskich salonów optycznych wybrałem dwa na podstawie opinii... Łukasz Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie (1) Polecam ten salon optyczny, gdzie spotkałam się z obsługą i doradztwem na... Wioleta Super miejsce (1) Kupilam tam chyba kazde okulary jakie mam. Zarówno korekcyjne i... Ewa przytulnie i fachowo (1) Potrzebowałem okularów do czytania i pracy przy komputerze na tzw"już" bo... morgen Optyk godny polecenia (1) Salon godny polecenia.Doskonała obsługa i miła atmosfera +ceny oprawek i... Ania Polecam :) (1) Świetny salon, fachowa obsługa. Serdecznie polecam Sylwia