Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Ania D. - opinia (1) Bardzo profesjonale podejscie do klienta! Polecam salon z calego serca :-)... Ania D. Kinga - opinia (1) Polecam z pełną odpowiedzialnością! Profesjonalna, kompleksowa, w przystępnej... Kinga Opinie nie kłamią... (2) Skuszona bardzo dobrymi ocenami salonu postanowiłam tam kupić moje okulary.... Wiesława
polecam (2) Polecam !!! Bez żadnego wahania daję 6 punktów. Wspaniała obsługa, pełen... Anka Polecam (2) Skorzystałam z usług salonu pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Obsługa... Edyta Super Optyk!! (2) Bogata oferta okularów, ceny konkurencyjne, Pan Michał potrafi bardzo dobrze... Aneta B. Polecam (2) Salon niewielki ale wielkie zaangażowanie i profesjonalizm Pana Michała.... Małgorzata Łukasz - opinia (2) Polecam ten salon. Pan Michał świetnie Państwa obsłuży, podejście ma... Łukasz Świetny salon, świetny właściciel, profesjonalne podejście do klienta ! (2) Szczerze polecam wszystkim salon Pana Michała. Przede wszystkim ze względu na... Marek no i (2) Szybko,sprawnie i profesjonalnie ! Krzysztof polecam (2) Gorąco polecam wszystkim salon optyczny pana Michała Antoszewskiego.... Magda Profesjonalizm (2) Świetny salon optyczny. Pan Michał jest bardzo życzliwą osobą, a przede... Marta Wiśniewska To będzie pierwszy salon, który odwiedzę przy następnych okularach! (2) W tym salonie znalazłem spory wybór fajnych oprawek, do tego bardzo dobrze... Krzysztof zdecydowanie polecamy (2) Oboje z mężem serdecznie polecamy salon Pana Michała - udaliśmy się tam po... Jolanta i Marian po oprawki i szkła tylko tutaj (2) Byłem w Vision Express, Paris Optique i Fillmanie ale nie byłem zadowolony do... Krzysztof Es Właściwie prawie już nie trzeba pisać oceny (2) Przeczytałem tu inne komentarze i nie mogę niczego innego zrobić niż całym... Tarek Khalil Najlepszy salon w trójmieście! (2) Salon Pana Michała odwiedzamy systematycznie niemal od początku jego... Magdalena Dutczak Od teraz tylko do pana Michała! (2) Byłem dzisiaj w salonie u pana Michała. Bardzo, ale to bardzo pozytywne... Oskar Zadowoleni klienci (2) Kierujac się opiniami w internecie wraz z mężem i synem postanowiliśmy... Marta Najlepszy Optyk w mieście ! (2) Od kilku lat w salonie Pana Michała zamawiam okulary dla Córki. Zawsze... Joanna