Magdalena - ocena (1) Superr stażyści się spisali pełen profesjonalizm serdecznie polecam Magdalena Mirosław - opinia (1) Moja ocena punktowa jest niewystarczająca, ponieważ nie mówi wszystkiego.... Mirosław Sylwia - opinia (1) Pani Edytka przecudowna kobieta. Najlepszy fryzjer na świecie Sylwia
Najlepszy salon! (1) Profesjonalne podejście w każdym calu, szczególnie polecam usługi Pana Roberta! Dominik Świetni Fryzjerzy !! polecam (1) Z usług salonu korzystam już 10 lat. Za każdym razem profesjonalne podejście,... Bartek Najlepszy salon ! (1) Najlepszy salon w Trojmiescie! Chodze do Niego juz od 4 lat zawsze jestem... Weronika Najlepszy salon w Trójmieście (1) Nigdy się nie zawiodłam! Niezależnie, czy podcinam końcówki, czy kompletnie... Sonia Tragedia (1) Nie polecam. Tak złej fryzury dawno nie miałem i nic z tym nie mogłem zrobić,... Dawid Najlepsi! (1) Najlepszy salon w Trojmiescie! Jesli szukasz przystepnej ceny, pomocnej... Anna Salon godny polecenia (1) Salon godny polecenia profesjonalna obsługa. Klara Profesjonalnie! (1) Super wykonana usługa fryzjerska,wyczucie w dobieraniu fryzury i... Monika Mega WYCZES!!! (1) Ninia i Aska... no coz zawsze jak moja zona od Was wraca zakochuje sie na... Sebastian Najlepsi (1) Jest tak, że chce sie wracac ;) Ruda Szczerze Polecam (1) Jestem wierna temu miejscu ok 15 lat! Bardzo korzystne godziny otwarcia... Ania Szczerze polecam !!! (1) Najlepszy salon w jakim byłam :) Pani Nina zawsze uśmiechnięta , chętnie... Patrycja Rewelacja (1) Jestem klientka tego salonu od wielu lat. Zdarzało mi sie sporadycznie... Kasia Super salon (1) Jestem regularnie u Pani Natalii, zawsze zadowolony :) polecam! Michał Jak zwykle git (1) Polecam P. Natalie . Solidna za kazdym razem nic tylko chodzic z glowa do gory ! SR Wysoki standard (1) Poziom uslug na najwyzszym poziomie. Kulturalna obsluga ,profesjonalny... Jan Polecam (1) Zdecydowanie najlepszy salon fryzjerski w Sopocie. Pracuje tam wielu... TW