jestem bardzo zadowolona (1) Zgadzam się jak najbardziej z poprzednia opinia :) na jednej parze okularow... DorotaG Super optyk (1) Witam serdecznie, Bardzo dobry wybór oprawek, przystępne ceny i bardzo... Klient super! (1) Goraco polecam. Ogromny wybor, profesjonalna obsluga, szybka realizacja... Okularnica
hanka Z RODZINA - opinia (1) CHCIAŁABYM PODZIEKOWAC PANI KIEROWNIK ZA BARDZO PROFESJONALNE... hanka Z RODZINA Maria - opinia (2) Pani kierownik ktora tam pracuje jest nerwowa i wybuchowa jesli zajdzie... Maria na reszcie ! (1) w koncu jakis wybor modnych okularow ! ciezko bylo sie zdecydowac ktore... Alicja polecam (1) Dziś po raz kolejny odwiedziłam ten salon i jestem bardzo zadowolona z... pikusia Doskonała, profesjonalna obsługa! polecam! (1) dokładne i profesjonalnie badanie wzroku, bardzo sympatyczna obsługa i miła... Marta z Gdańska Super (1) Jestem bardzo zadowolona :) Panie są sympatyczne, zorientowane na klienta i... Siaka bardzo dobry optyk (1) W Foelmannie okulary kupuje cała moja rodzina. Mają bardzo dobre niedrogie,... Wiesia *****PROFESJONALIZM POD KAŻDYM WZGLĘDEM**** (1) Dwukrotnie miałam przyjemność korzystania z usług tego Salonu Optycznego. Z... EWA Nie polecam (1) Mając dosyć korzystania z usług Vission Express, zdecydowałam się na badanie... M jest ok (1) Dwa razy robiłem okulary, dobrze dobrane, szybka realizacja (a szkła... Andrzej Oferta - tak, Obsługa - NIE! (1) Z oferty tego salonu korzystałam dwukrotnie. Pierwszy raz kilka lat temu,... Joanna Optyk w Kauflandzie (1) Bardzo mila obsluga, mozna liczyc na profesjonalna pomoc i cierpliwosc pan... Joanna Zdecydowanie polecam (4) Polecam wszystkim ten salon. Badanie wzroku bardzo dokładne, pacjent na... sasha-b Polecam :) (1) Już drugi raz korzystałem z usług oferowanych przez ten salon i na pewno nie... Marek NIGDY WIĘCEJ (1) OMIJAJCIE TEN SALON Z DALEKA, SKASUJĄ CIĘ ZA USŁUGĘ A NA OKULARY BĘDZIESZ... jACEK salon optyczny na 6+ (1) Wybraliśmy właśnie w tym salonie oprawki dla córki, mimo że wcześniej w... mama Julki Wspaniały dobór soczewek. (1) Byłem tam dobierać soczewki. Jestem bardzo zadowolony, wszystko poszło sprawnie. Filip