Fatalnie jest (1) Niska ocena tylko dlatego, że kobieta, która badała wzrok popełniła ogromny... Bartosz Galeria Wzroku (1) Życzliwa, pełna radości i zaangażowania obsługa, z indywidualnym podejściem... Marcela Szwonka Polecam (1) Soczewki, które zamówiłam w tym salonie dobrze mi służą. Oko nie jest suche,... Kaska
Pełen profesjonalizm (1) Od kilku lat korzystamy z usług Hilarego i nigdy się nie zawiedliśmy. Bardzo... W.K. Nie polecam! (2) Obsługi klienta to pracownicy Ocular Canada uczyli sie chyba w czasach PRL-u!... Zuzanna AS - opinia (1) Od lat korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani Bożeny Słupskiej.Zawsze miła... AS Gorąco polecam ! (1) - Duży wybór oprawek, które są w przystępnych cenach - Świetna obsługa... J Optyk w przychodni (1) Polecam! Bardzo ładne okularki za całkiem przystępną cenę, bardzo miła obsługa. Wojciech Okulary progresywne (2) Mam skomplikowaną wadę wzroku i dotychczas miałam problem z przyzwyczajeniem... Ania Wspaniały salon optyczny (1) Profesjonalna i bardzo sympatyczna, i przede wszystkim pomocna, obsługa.... Klaudia polecam (1) Ja jestem zadowolona zarówno z ofert salonu, jak z obsługi. Panie potrafią... Karolina Na pewno tam wrócę! (1) Ten salon optyczny jest fenomenalny! Przede wszystkim Pani obsługująca jest... Sandra Goraco polecam (1) Tanio, profesjonalnie, szybko, z uśmiechem na twarzy. Wszystko to cechuje... Gdynia moje miasto Gorąco polecam (1) Trafiłam do OOG przypadkiem (zaczepiłam w CH kobietę w cudnych... Monika z groupona super (1) zamówiłem szkła kontaktowe. wszystko sprawnie i super. czas czaekania na... gibki Bardzo kompetentna Okulistka (1) Niedawno skorzystałam z porady okulistycznej i zakupu okularów. Pani Doktor... Karolina Doskonały zakład optyczny. (1) Pełne zaangażowanie poczynając od badania poprzez dobranie odpowiednich... fotografik Nie polecam (1) Właścicielka kłamie w żywe oczy. Wcisnęła mi po reklamacji inne oprawki.... Joanna Optometrysta (1) Skandaliczna obsługa-Pan był nerwowy i miał problem z ustaleniem... zawiedziona Najgorsza placowka VE jaka znam (1) Bylismy dzis w salonie (3osoby do kupna okularow). Okulary a w zasadzie ich... Klient