Weronika - opinia (1) Pomoc Pana Rafał jest nieoceniona. Mozna powiedzieć że w sposób bezbolesny,... Weronika Angelika - opinia (1) Świetne podejście, bardzo polecam Angelika Michał - opinia (1) Przyszedłem z polecenia i z opowiadań zanojomej wiedziałem mniej więcej czego... Michał
Marcin - opinia (1) Jakis czas temu skończyłem terapię (raptem kilka sesji wystarczyło) a do tej... Marcin Adam - opinia (1) Nie przypuszczałem że będzie tak lekko łatwo i przyjemnie. Pewnie w... Adam Piotr - opinia (1) Bardzo pomocna terapia. Szkoda, że hipnoza ma taką złą sławę. Zupełnie... Piotr Ewelina - opinia (1) Polecam hipnopterapię u P Rafała. SKuteczne metody i przyjazne podejście do... Ewelina atenA2303 - opinia (1) Moje wrażenia są żadne! Nie byłam u tego pana na hipnozie! Ale jak zadziała,... atenA2303 Tomasz - opinia (1) Polecam bardoz usługi u p.Rafała. Wyciągnął mnie z takiego bagna, że inni... Tomasz Anna - opinia (1) Dziękuję Panie Rafale za pomoc w tych trudnych dla mnie momentach życia. Anna Mir - opinia (1) Byłem rok temu na terapii. Nie piję, nie czuję potrzeby. I wiem, ze nigdy się... Mir Radek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Traumatyczne wspomnienia (nagromadzenie ciężkich... Radek Justyna - opinia (1) Dziękuję za pomoc mojej mamie w ciężkiej nerwicy. Będziemy polecać Pana... Justyna Ewa - opinia (1) Dzięki wciąż nie palę. Przyjdę z kolejnymi tematami Ewa Adrianna Maria - opinia (1) Hipnoterapia odmieniła moje życie. Dzięki terapii u pana Rafała pokonałam... Adrianna Maria Zdzisław - opinia (1) Bardzo polecam usługi Pana Rafała. Pomógł mnie i żonie. Zdzisław Marcin - opinia (1) Byłem, doświadczyłem i mogę powiedzieć tylko jedno - działa na mnie,... Marcin Tomasz - opinia (1) Dziękuję za pomoc. Pomimo poczatkowego sceptyzyzmu Pan Rafał potrafił rozwiać... Tomasz Monikal - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Na pierwszy ogień "poszła" nerwica lękowa. ALe jeszcze... Monikal Agata - opinia (1) Miałam juz wcześnej doświadczenia z hipnozą ale Rafał Jest bezapelacyjnie... Agata