Andrzej - ocena (1) Auto używane, kupione z gwarancją. Po miesiącu czujnik parkowania... Andrzej Mikołaj - ocena (1) Serwis robi sobie kpiny z klientów. Pozwólcie, że opiszę Wam moją sytuację: 7... Mikołaj Irena - opinia (1) Nie polecam kupowania auta używanego. Kupiłam i prawie miesiąc stoi i czeka... Irena
Przemysław - opinia (1) Malowanie drzwi trwa 2 tygodnie lekka przesada za każdym razem jak dzwonię... Przemysław Zniesmaczony - opinia (1) Pozwoliłem zapoznać się z ofertą aut używanych na placu skody dilera Plichta... Zniesmaczony Tragedia (1) Serwis na najniższym poziomie, przytoczę tylko kilka moich przygód po zakupie... Skoda Rapid Zakup nowego auta. (1) Czy ktoś na forum kupując nowe auto nie miał wpisanego do umowy terminu... Germanic_Maximus Najgorszy serwis skody (1) Najgorszy serwis skody w gdansku. Kilka tys. zł. dwukrotnie a samochod nadal... Dawid Skandal i naciągactwo (1) Skandal i naciągactwo. Oddałem samochód do naprawy z OC sprawcy. W leasingu i... Marcin S. FATALNY SERWIS !!!!!! (1) Witam, zakupiłem 6 aut w tym roku w salonie PLICHTA. Jak auto się popsuło, to... PrGd Serwis (1) Powiem tak ... to co wyrabia sie w serwisie Plichty w Gdańsku jest przykładem... Wycieraczki przednie + wymiana = prawie 190zł ?! (1) Wycieraczki przednie + wymiana = prawie 190zł ?! i po 3 miesiacach... Fabia Wspaniała obsługa (2) Jestem bardzo zadowolony z mojej wizyty w salonie Skody Plichty, która miała... Łukasz Fatalna firma, brak kompetencji w zarządzaniu (1) Wybrałem się osobiście po ofertę współpracy chcąc dokonać zakupu 7... Jan Bardzo slabo, zupelny brak szacunku do klienta (1) Udalem sie do tego salonu by sprawdzic samochod przed trasa. U Lellka... Gosc Serwis Skody Plichta (2) Ponad miesiąc temu oddałam auto po kolizji do serwisu, pracownik tak po... Wiesława Ch. Niegrzeczna obsługa (1) Od roku mam kupioną w leasingu Skodę Fabię Kombi, wczoraj gdy w nocy... prawie klientka omijać z daleka (1) można by wiele napisać negatywów , zatem ujmując to jednym słowem - naciągacze jjjjj Naprawa Gwarancyjna kpl.porażka :( (2) Ja mam skromne pytanie, kto takiemu serwisowi daje autoryzację ?. Prosta... Robert Profesjonalizm serwisu ??? raczej wątpię. (5) 25 marca na zaproszenie serwisu pojawiłem sie na tzw serwis olejowy. Co do... Piotr