Ocena niedostateczna (1) Ocena niedostateczna. Po serwisie auto zabrudzone w środku przez mechaników... MD wymienialem do fabii rozrzad (2) i spotkala mnie mila niespodzianka cenowa polecam no i warto sie umówić... qbek Porażka (4) raz jak byłem na serwisie, to na silnikunapisali mi chu... ostatnio jak... Piotr Gdańsk
nie jest żle (1) byłem na serwisie w Gdyni miła obsuga mechanicy spoko nawet doradzą mili... Grześ kaisa - opinia (1) Korzystałam z serwisu skoda przy ulicy Grunwaldzkiej. Jestem z Krakowa, w... kaisa Lidzia - opinia (1) Usługa wykonana na czas , dali nawet samochód zastępczy na czas naprawy i nie... Lidzia Serwis balcharsko lakierniczy (1) Korzystalem w Plichcie z blachrani po wypadku moim pojazdem. Naprawa zrobiona... Miki Dobrze i konkretnie (1) Od trzech lat korzystam z tego serwisu. Najpierw kupiłem i serwisowałem... Zadowolony klient Zamiast sprawdzić czy jest usterka to ją wywołali i unieruchomili auto na kilka tygodni!!! (2) Nie polecam nikomu ASO w Gdańsku. Od stycznia b.r. miałem tam auto na tzw.... Uparty Obsługa poniżej krytyki. (2) W dniu wczorajszym tj. 21.12.2009 spotkała mnie nia miła sytuacja (awaria... wojt Ile trzeba zapłacić za naiwność w rzetelną obsługę dealera (1) W dniu 12 listopada br. w salonie Skoda Aleksander Plichta w Gdańsku przy ul.... Marcin SERWIS?????? (4) MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ KOLEJNY RAZ BYĆ W TYM SERWISIE NA PRZEGLĄDZIE Z MOIM... MACIEJ BORSUK Serwis lakierniczo-blacharski to porażka!!! (1) Naprawiałem moją Skode Oktawie po wypadku w serwisie Plichta. Moim... Michał B. Nieprofesjonalna obsługa (1) Oto jak wygląda zakup nowej Skody u Plichty na ul. Grunwladzkiej: Bardzo miła... mkosior Przegląd rejestracyjny VV POLO rocznik 2002 (1) Chciałbym wszystkich przestrzec przed korzystanie z usług serwisu. Pojechałem... Michał Manturewicz Oszustwo i nieprofesjonalizm (1) Oto jak działa ten serwis: przyjechałem na wymianę oleju z własnym olejem -... Daro Narzeczona - opinia (1) Od dawna zbieraliśmy z narzeczonym pieniądze na nowy samochód, wybraliśmy... Narzeczona Włosy staja dęba !!!! (1) Nie wiem jak można pisać, że ten serwis jest ok, że jest tanio i że ktoś jest... markooo XYZ (1) To niech Pan/Pani jedzie do Sobotu do Groblewskiego mysle ze czekaja na... Mirek Serwis porażka !!! (1) Niestety ale ostatnio zmieniła sie obsługa w serwisie, prawdopodobnie... xyz