Profesjonalna obsługa (1) W marcu br. wybraliśmy się rodzinnie tylko zerknąć na nową fabię 3 a... Sławek Gdańsk Auta Uzywane (2) Pod koniec czerwca byłem w salonie Plichta auta uzywane w Gdańsku poszukując... Krzysztof Godne polecenia! (1) Wybrałiśmy się z Żoną do tego salonu zobaczyć ofertę wyprzedażową 2014. Dziś... Krzysztof
Profesjonalna obsługa przy zakupie nowej Skody Octavia 3 (2) Wchodząc do salonu czasami trzeba poczekać aż sprzedawcy się zainteresują... Mariusz kanty serwisu Plichty (2) Ostrzegam przed korzystaniem z serwisu Plichty!!!!!!!! Tam pracują mechanicy... KERAM Ach ci skodziarze (4) Byłem ostatnio u Plichty na serwisie swoim Audi A6 quatro 2007r ,podczas... Piotrek Przegląd komisowy -strata czasu i pieniędzy (3) Wykonałem przegląd komisowy przed zakupem samochodu.Czekałem długo na... PIT podejście fatalne (5) witam Jestem użytkownikiem VW Golfa i robiłem u nich przegląd w sierpniu... paweł Co się dzieje (6) Co się stało w Gdańsku u Plichty? Ani jednego kompetentnego handlowca. Pana... TW Skoda Octavia (2) Chciałem polecić i podziękować za miłą i rzetelną obsługę Panu Jakubowi... Kamil polecam (1) Zakupilem skode octacvie w programie uzywane z gwarancja (polowa stycznia... Marcin STANOWCZO ODRADZAM!!! (2) Klient przychodzi do salonu, chce wydać pieniądze, niestety obsługa jest... Wajt Serwis (1) Kupiłem GOLFA VI 2.0TDI 140kM w listopadzie 2011r. W grudniu 2011r przy -2... Jerzy Serwis (5) Jestem Klientką tego serwisu już od dawna. Prywatnie jeżdze Octavia a jako... Krynolina w.przybyla@plichta.com.pl (3) Jestem dyrektorem punktu na Grunwaldzkiej. Jeśli ktoś z Państwa ma... Waldemar Przybyła Blacharka (1) Miałam szkodę, przykre doświadczenie. Ale Pan Michał wszystko załtwił, żeby... Malutka ZADOWOLONA (5) Jestem bardzo zadowolona z obsługi handlowców z aut używanych.. Jeszcze nie... ANIA Kupować w Skodzie? (2) Kupującym radzę, żeby zwrócili uwagę na skutki niespełniania umowy tzn. np.... rozczarowany Rewelacja (3) Jak zwykle ludzie z samochodów używanych to profesjonaliści. Byłam, Kupiłam -... Lola Sewis w Skodzie (3) Byłem umówiony na 15:00, mecahnicy mieli przerwę śniadaniową do 15:30. Przed... Piotr