Opinia o pracowniku salonu (1) Dokonałem zakupu samochodu w salonie VW Plichta w Gdyni. Chciałbym pochwalić... Włodzimierz Rajchowski Przeglad okresowy (1) Jakosc obslugi i uslugi bez uwag.Czas i termin wykonania uslugi bez... Zdzislaw Rimon-Lipinski Serwis ASO Plichta- stanowczo odradzam (4) Zgłosiłem się do skody z problemem- auto ściągało i było wyraźnie czuć bicie... Oszukany przez partaczy w ASO Pl
Uważajcie na Salon Plichta Skoda Gdynia (1) Jak jestes zainteresowany zakupem fabrycznie nowego samochodu wszystko... Klienta Plichta Skoda Gdynia dramat (2) obsługa, kiedy wszystko idzie dobrze jest ok, ale jak już pojawia się problem... klient skoda. (1) Nie polecam serwisu skoda w Gdynii na Morskiej.Zawsze im cos wyskakuje nie... Maciej NIE polecam (5) Cena auta w sieci126tys.-znizki nie bylo.Moglem wybrac kilka najtanszych... kupujacy plichta - trojmiasto (5) nie polecam serwisu Plichta! Zniszczyli mnie 4 termostaty, nigdy godzin... MAREK Plichta Gdynia i Wejherowo to dwa różne światy! (2) Jestem z Gdyni, ale wszystko załatwiam w Wejherowie. Gdynia zlewa klienta.... Skodziarz Black Octavia 2016 (1) Polecam zarówno obsługę jak i ofertę tego salonu. Zakupiłem auto nowe z... Belfer zarcik (4) Witam bylem w grudniu ze swoja skodzinką by wymienic olej, filtr oleju i... Mixalis moja skoda (1) W grudniu ubr. kupiłem nową skodę. Cieszyłem się, że mogę zmienić auto i że... Henryk Rychert Najlepszy salon z autami w Gdyni (1) Poszykowania nowego samochodu rozpocząłem 9 miesięcy temu. Odwiedziłem Toyotę... Maciej Bardzo fachowa obsługa podczas wyboru auta (1) Szukałem auta w różnych salonach i wszędzie atmosfera była bardzo ospała,... Jacek naciaganie drogo i nie fachowo (1) Pod koniec kwietnia pojechalem na przeglad klimatyzacji i napelnienie,... jig Samochód dla mnie - akurat taki jaki potrzebuję (1) Nie jestem wariatem za kierownicą i nie potrzebuję dodatkowych porcji... Wieloletni użytkownik Skód Octavia III (1) W pełni profesjonalna obsługa, nie ma pytań bez odpowiedzi i problemu nie do... Marek Zakup Skody Rapid Spaceback (4) Poszukiwaliśmy auta z automatyczną skrzynią biegów, nasz wybór padł na Skodę... 85:) Kupno Octavi w Gdyni (3) Pierwszy raz kupowałem w tym salonie, jestem bardzo mile zaskoczony... Marek L POLECAM !!! (2) Od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany samochodu. Czytałam wiele opinii... Alicja