Sphinx

Restauracje

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Bardzo słaba obsługa... (1) Witam, W piątek, tuż po świętach miałem okazję być we wrzeszczańskim... Bart van H BYŁEM WE WTOREK NA OBIEDZIE... (1) OBSŁUGA Kelner był 2 dzień w pracy, zero pojęcia o ofercie. Na każde pytanie... ŁUKASZ masakiera (1) ostatnio byłam na obiedzie z rodzinką,frytki i dostałam blade i tłuste... ania
Odradzam! (1) Najgorsza obsluga z jaka spotkalem w restauracji!! Ostatni raz tam bylem! Na... Taki tam totalna porazka (1) zamówiliśmy shoarmę zapiekaną z serem, mięsa jak kot napłakał, surówki stare,... rozczarowani Ogólnie, wcale nie pracują na dobrą opinię (1) Obsługa raz ok, a innym razem czeka się 15 minut żeby kelner podszedł, a... Alicja Stanowczo odradzam (1) Witam, Byłam dzisiaj z rodziną w tej restauracji na obiedzie, spotkałam się z... Kasia małe porcje (1) Przyjechałem do Gdańska i ucieszyłem się jak zobaczyłem sphinxa.W innych... omo SKANDAL (1) Osobiście pracowalem niedawno w sphinxie jako kucharz. Po 1. nie pracuja tam... zenon Jedzenie do bani (1) Kelner od początku nie świadomie ostrzegał nas żeby uciekać. Nie odpowiedział... Łukasz nie polecam!!! zdecydowanie!!! (2) 1. 3 osoby z personelu (2 kelnery, 1 manager) stojące przy stanowisku nie... Piotr TOTALNA PORAŻKA (1) Byłem dziś z narzeczona w tym lokalu i szczerze żałuję że wcześniej nie... radek sphinx gdansk (3) Ze Sphixa w Gdańsku krzystałem kilkakrotnie. Jeszcze 6-7 miesięcy temu było... boria Zróbcie coś z tym jedzeniem !!! (1) Witam, w dniu dziejszym jedliśmy tam obiad, shoarme mała i duża, mała szorma... Anna porcje dla Alicji z krainy czarów po jej pomniejszeniu (1) Zamowienie otrzymalismy dosc szybko, obsluga przecietna, jednakze to co bylo... amidala Obsługa , potrawy. (3) Wysoki, blondyn, student, znaczy sie kelner nie dość ze przez dłuższy czas... GM lekcewarzenie klienta (1) byliśmy tam dziś mająć zamiar zjeść obiad (czworo dorosłych i piątka dzieci).... j barra tego się nie spodziewałam (1) Pierwszy raz się spotkałam w sieci Sphinx z takim przypadkiem. Obsługa ok,... A.R. Niedzielna obługa:) (1) Niestety nie pamietamy imienia kelnera, aczkolwiek wieczorna, niedziela... E+M BRAK KOMPLETNEGO MENU. (1) WCZORAJ(W PIATEK)BYłAM Z MEZEM W RESTAURACJI ZAMOWILISMY MAKARONY KELNER... ANNA