Iwona - ocena (1) Bardzo polecam Stalko Nieruchomości! Profesjonalna obsługa od pierwszego... Iwona Ania - ocena (2) Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie przemiły kontakt z Panią Bożeną... Ania Magda - ocena (2) Praca z Panią Bożeną przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze,... Magda
LD - ocena (2) Kompleksowo i profesjonalnie. Proces zakupu przebiegł bez problemów. Pani... LD Maria i Adrian - ocena (2) Profesjonalizm i klasa od pierwszego "Dzień dobry", aż po podpisanie aktu... Maria i Adrian Bożena Tyszer - ocena (1) Dość sceptycznie podchodziłam do agencji nieruchomości i pośredników, pomimo... Bożena Tyszer Paulina Konopka - opinia (2) Niesamowicie cieszę się, że trafiłam na tak profesjonalne biuro jak Stalko... Paulina Konopka Piotrowska Magdalena - opinia (2) Firma rzetelna i profesjonalna, Pani Bożena bardzo konkretna i pomocna. Z... Piotrowska Magdalena Marcin Proc - opinia (2) Bardzo profesjonalna obsługa wszystkie formalności doradztwo i pomoc... Marcin Proc Anna - opinia (2) Stalko nieruchomości to super specjaliści W moim przypadku wchodziła w grę... Anna Edita M. - opinia (2) I recently had the pleasure of working with Karolina Kaczmarek of Stalko... Edita M. Małgorzata - opinia (2) Podjęłam pierwotnie współpracę z inną agencją, ale sprawa sprzedaży... Małgorzata Joanna i Marcin Paczoska - opinia (2) Dziękujemy za sprawną i profesjonalną obsługę transakcji sprzedaży mieszkania... Joanna i Marcin Paczoska Iwona - opinia (1) Polecam gorąco skontaktowałam się z biurem ponieważ potrzebowałam pomocy przy... Iwona Marta D. - opinia (2) Polecam! Dla mnie Stalko Nieruchomości to nr 1 wśród biur pośrednictwa... Marta D. Artur - opinia (2) Zdecydowanie polecam współprace z firmą Stalko Nieruchomości. Sprzedażą... Artur Marzena - opinia (2) Pani Karolina z firmy Stalko znalazła dla nas dokładnie takie mieszkanie... Marzena Konrad - opinia (2) Pani Bożena bardzo profesjonalna , transakcja przeprowadzona super sprawnie,... Konrad Marek - opinia (2) Bardzo kompetentni i zaangażowani w swoją pracę pracownicy. Profesjonalizm w... Marek Natalia - opinia (2) Dzięki pani Karolinie w niezwykle krótkim czasie udało się sprzedać dom.... Natalia