POLECAM! (2) Myślałam,że będę pierwszą osobą ucząca się w ośrodku Sunaj,która nie zda za... AGA ZDAŁEM! (2) Zdałem ! Wielka w tym zasługa Janusza! W sunaju chłopaki naprawdę uczą... KRIS polecam (2) Cierpliwość, sumienność, profesjonalizm, życzliwość i SKUTECZNOŚĆ. Zdałam za... Wioleta
ośrodek i insruktorzy (2) W pierwszej kolejności dziękuję PAWŁOWI za: cierpliwość, duże poczucie... Agnessa To dobry wybór. Polecam (2) Prawo jazdy mam od lat ale długo nie jeździłam, dlatego musiałam się... Basia NAJzdolniejsza kursantka w histori Waszego Ośrodka ;-) (2) NIE WIEM DLACZEGO PRAWIE WSZYSCY PISZĄ TYLKO O JANUSZU... :-) PAMIĘTAJCIE O... kanar ;-) Pięknie, pięknie... (2) Dziewczyny tu nieźle pucują, ale trzeba przyznać że te wysokie noty są w... Sylwek Po kursie w OSK Sunaj zdałam egzamin w pierwszy podejściu. (2) Instruktorzy z bardzo wysoką kulturą osobistą i świętą cierpliwością,... Dorota Wiśniewska POLECAM GORĄCO JANUSZA! (2) Polecam Janusza, absolutnie doskonałego Instruktora! Dzięki Niemu uwielbiam... Inga Oda do MISTRZA... (2) Januszu, mój MISTRZU Wielki, Moja drogowa Ostojo, Wielkie dziś Tobie... Renia Najbardziej złośliwa kursantka :-) (2) Janusz to "wredny szczurzy pyszczek”... gęba mu się jarzy od rana do... Joanna C. Rewelacja!:) (1) Szczerze polecam!!!! nawet nie bedę sie przyznawać ile razy zdawałam... Aneta super szkoła :) (2) gorąco polecam wszystkim Janusza! Świetny instruktor, a przede wszystkim... wiewior:) Dziękuję,dziękuję,dziękuję..!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) (2) Baaaaardzo ale to baaardzo Ci Janusz dziekuję za... agnieszka POPROSTU NAJ :) (2) Poprostu NAJ SU-naj!!! Januszku chciałam wysmarować ci parę niepochlebnych... MAGDALENKA S.U.N.A.J -Sumiennie Uczy Nasz Ambitny Janusz :-) (2) Januszu chciałam podziękować Ci za trud, jaki włożyłeś w moją naukę. Dzięki... Natalia Dzięki chłopaki za serce i cierpliwość! (1) Cierpliwi ale wymagający, weseli ale kompetentni, pomysłowi ale nie nudni,... Mała Mi