SERDECZNE PODZIĘKOWANIA (2) Dzisiaj jest najszczęśliwy dzień w moim życiu:))- udało mi się zdać... Izabela Polecam! (2) Bardzo milo wspominam czas spędzony na kursie:) po pierwsze wykłady bardzo... Basia Jak prawo jazdy to tylko w Sunaju!!!! (2) Zawsze myślałam, że prawo jazdy to nie dla mnie. Jednak życie zmusiło mnie do... Emilia Jóźwik - sołtys Kowal
MACIEK - INSTRUKTOR Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA:) (2) Moja przygoda z Sunajem zaczęła się w listopadzie, wykłady ciekawie... Monika SZOK (2) Zdałam za pierwszym razem. Ogromne DZIĘKI dla GRZEGORZA. Grzesiu jesteś... patrycja Po zdanym egzaminie... (2) Za pierwszym, czy kolejnym razem to tylko dzieło przypadku... ale przygoda z... Beata S. WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA SUNAJA!!! (2) BARDZO DZIEKUJE SUNAJOWI A ZWLASZCZA PANU GRZEGORZOWI KTORY JEST NAJLEPSZYM... karolina Podziękowania! (2) Chciałbym podziękować calej Sunajowej ekipie a zwłaszcza Maciejowi, który był... Jacek ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!! Maciej THE BEST !!!!!!!! ;-) (2) OSK Sunaj - Wspaniała szkoła ! Polecam wszystkim !! Bardzo sympatyczna... Ela Sunaj (2) Wspaniali ludzie, którzy znają się na rzeczy i przy tym mają wspaniałe... Mariusz OGROMNE PODZIĘKOWANIA!!!!!;) (2) Myślałam, że do egzaminu będę podchodzić minimum hmm 10 razy.. ale udało się... Małgosia J. Generalnie jak najbardziej!! (2) Jak najbardziej polecam Sunaja:) No i muszę się pochwalić że zdałam za... Agata (Szatan:) Wszystkim polecam!!! (2) Bardzo polecam wszystkim Ośrodek szkolenia Sunaj. Super atmosfera,... Ania czterolistna :) - opinia (2) Zgadzam się w 1000000% z tym, że Janusz zebrał najlepszą profesjonalną ekipę... czterolistna :) ŚWIETNA SZKOŁA (2) Bardzo polecam OSK Sunaj. Właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy-za drugim... Aśka W dniu dzisiejszym zdałam PRAWO JAZDY!!! (2) Serdeczne podziękowania dla Janusza Chmielowca za skuteczną naukę jeżdżenia!... Aga Dziemba POLECAM (2) WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA GRZEGORZA ZA NAUKE, ZDALEM ZA PIERWSZYM RAZEM!... ANDRZEJ Sunaj jest THE BEST!!!!!! (2) Zgadzam sie w 100%z Anią.Swietna kadra no a Maciej jest po prostu... marzena Profesjonalna Nauka Jazdy (2) Janusz! Moje gratulacje; zebrałeś świetną Kadrę. Maciek! Dziękuję Ci - MSM... AnnO Jeee... ZDAŁEM!!! (2) Sunaj jesteś boski - zdałem za pierwszym razem. Chciałbym podziękować... sikor