SUNAJ - goraco polecam ! (2) Dzis nastapil ten dzien, w ktorym udalo sie zdac egzamin :) - za drugim... chris Chcesz zdać egzamin idzi do "Sunaja" (1) Witam na szkołę Sunaj trafiłam przypadkowo i strasznie się cieszę ze miałam... Luna:) POLECAM !!! (2) Witam Chciał bym podziękować Krzyśkowi dobrego nauczenia teori jak i... Krzysztof Gospodarczyk
Czy chcesz zdać egzamin na prawko? (2) Jeżeli tak, to zgłoś się do Sunaja! Nawet wtedy, gdy od kilku lat tłumaczysz... asia Polecam bez wahania! (2) Wczoraj zdałam egzamin za pierwszym razem!ale zanim nastąpił ten wspaniały... Adelina POLECAM (2) No to zdałam!!! :D Super uczucie :D Dziękuję Januszowi za naukę jazdy, za... Katarzyna B. :) (2) Egzamin zdany! Dziękuję Krzyśkowi za super wykłady i Beacie za ekstra... Magda P. :):):) (2) Wczoraj zdałam egzamin,za pierwszym razem:)!Wielkie dzięki dla Janusza za... MMMMMMM Naprawdę polecam (2) Po długim czasie (kurs robiłem pod koniec zeszłego roku) i jeździe z trzema... Michał J. :):):) (3) Właśnie wróciłam ze zdanego egzaminu :D co prawda za drugim razem dopiero się... Natalia G SUNAJ the best!!!! (2) Właśnie odebrałam swoje nowiutkie, świeżutkie prawko:) Zdałam egzamin za... Jola Monika - opinia (2) gorąco polecam! Dziekuje Mackowi dzieki ktoremu w koncu polubilam jazde... Monika Nigdy wiecej :) (2) ...jazdy komunikacją miejską :)) od dzisiaj tylko auto :) i to dzięki... Dorota Skutecznie , Umiejętnie , Nauczą Adepta Jeździć (2) Jeśli chcecie zostać dobrymi kierowcami to po naukę tylko do OSK SUNAJ Po... Magda(Placek) Janusz, Grzesiu - kocham Was chłopaki (2) Z pierwszym miałam wykłady, na których się dużo nauczyłam, wspaniale bawiłam,... Młoda Sunaj najlepszy jest i basta! (2) Właśnie wróciłam z egzaminu. Jeszcze w to nie wierzę, ale zdałam. No to teraz... Roma moja ocena 6/6 (2) świetna szkoła , pełen profesjonalizm, nic na odwal się naprawdę polecam... greg Wielki szacunek (2) Wielki szacunek ode mnie dla całej ekipy Sunaja.(Kolejność wymieniania nie ma... Pestek Pozdrawiam Kriss'a :D yol! (2) Pomimo faktu ze prawka dorobilem sie juz jakies 2-3miesiace temu to nadal... Aetek Super! :-D (2) Dołączam się do poniższych opinii, a przede wszystkim serdeczne... E.