WIELKIE DZIĘKI :) (2) Jeszcze w to nie wierzę, a jednak egzamin zaliczony :) Bardzo bardzo dziękuję... Karolina KAT A (2) Pierwszy raz za kierownicą motocykla oraz zmianę biegów JEDYNKA DO DOŁU :-)... Maciej Borycki Polecam! (2) Wszystkim, którzy chcą się bez stresu i w miłej atmosferze nauczyć jeździć... iza
Julian - opinia (3) Polecam szkołę każdemu !!! Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych szkół w... Julian Ogromny pozytyw! (2) Jednak nie byłem tym zaskoczony, ponieważ większość moich znajomych uczyła... Miłosz Zdałam za pierwszym razem!!! (2) Wielkie dzięki!!! nadal nie moge w to uwierzyć, że udało mi się zdać za... Marta Treść opinii: (2) Sunaj to najlepsze miejsce gdzie mogłam trafić:) Jazdy to sama przyjemność,... Basia:) Najlepszy OSK Sunaj w trójmieście!!!!!!! (2) Dzisiaj odebrałam swoje prawo jazdy i jeszcze nie mogę uwierzyć w to że udało... Ela Egzamin zdałam za pierwszym podejściem :) (3) Nie ma takich słów by opisać moje zadowolenie z przygotowania mnie do... Michalina Barańska Jesteście w dechę! (2) Kochani - Zdaaaaaaaałam! Za pierwszym, tak, tak za PIERWSZYM. Dzięki Sunajow... Wariatka motocyklowo (2) polecam ten ośrodek :) świetna atmosfera, wykwalifikowani instruktorzy.... Asia ALE JAZDA!!!!!;)) (2) witam!!!!!!DZIŚ PIERWSZE PODEJŚCIE WYNIK... POZYTYWNY!!!!!!!!!!! Dzięki... Alicja Wołejko Podziękowania dla Grzegorza i Sunaja (2) Chciałabym bardzo podziękować wspaniałemu instruktorowi Grzegorzowi za... Alicja Pełen profesjonalizm (2) Miła nauka, zarówno na teorii, jak i w praktyce, dobre wykłady, mnóstwo... Ania Victory!!!!:) (2) Ośrodek pierwsza klasa!!! Co tu dużo pisać Krzysztof dzięki za teorie... Michał SUNAJ - NAJLEPSZY OSK POD SŁOŃCEM!!!!!!!!!! (3) Dziś mój wielki dzień.ZDAŁAM EGZAMIN!Za drugim razem,ale za to w jakim... Słoneczko Gorąco polecam! (2) Kurs zaczęłam we wrześniu.Teorię i praktykę miałam z GRZEGORZEM.Cóż mogę... Iwona hallelujah!!!! (2) gorąco polecam, limuzyna pod dom, najlepsze cukierki kawowe na świecie,... Kamila Recław Wielkie Podziękowania ;) (2) Serdecznie polecam OSK Sunaj wykłady z Krzysiem są treściwe i śmiechu też nie... Rafał ;) cześć :D (2) Mogę się na wstępie pochwalić... kat. A i B za pierwszym :) - dzięki... Karol