Sunaj team- ludzie z pasją (2) Gdyby na bieganie potrzebne było prawko, to Sunaj też uczyłby tego najlepiej Ewelina Dziękuję!!! (2) Yes, yes yes!!!! Zdałam!!! I zawdzięczam to Wam, wspaniali Panowie z Sunaja!... Asia z Sarniej ARTUR W126 SEC 5,6 COUPE (2) SZUKALEM SZKOLY I TAK JAK WY CZYTAM OPINIE ,KIEROWALEM SIE TYM,WIEC MOJA... ARTUR W126 SEC 5,6 COUPE
Krzysiek i jego MOTO super gość 100% pozytyw (2) super ośrodek kto nie był ten nie bedzie wiedzial ja go polecam z czystym... KAWASAKI ER-6N Rafał - opinia (2) Dzięki wam zdałem moje ukochane prawko za pierwszym razem .Dziękuję za bardzo... Rafał Świetna szkoła (1) Podobno facetom jest ciężej zdać za pierwszym razem a tutaj niespodzianka -... RafałSz Super jazda ; D! (2) Poszłam na kurs, chociaz na poczatku nie bylam tego pewna. Ale juz po... Ola Meeega Suuuper!!!! (2) Jestem potwornie wrecz zadowolona, szczesliwa i wdzeczna - pewnie duzy wplyw... Anna Wu podziękowani (2) Dzięki za cierpliwość Janusz i Beata właśnie zdałem za drugim podejściem... władysław Podziękowania (2) Dzisiaj jest ten wymarzony dzień w którym udało mi się zdać prawko!!!... Agnieszka Dziękuję! (2) Chciałbym podziękować Sunajowi, że dzięki niemu w końcu udało mi się zdać... Adam Dzięki! (2) Dzisiaj zdałem egzamin praktyczny - za pierwszym razem. Nie udałoby mi się to... Olek Bardzo dziękuję Maćkowi! (2) Do Sunaja i instruktora Maćka trafiłem po dwóch niezdanych egzaminach.... Marcin Maćku (2) Na początku przepraszam, że dopiero teraz, ale poprzednia opinia nie weszła... Mateusz dla Grzegorza:)) (2) Rękaw nie ma problemu,parkowanie tyłem równolegle nic prostrzego a to... Joanna Litwin polecam :D (2) przedwczoraj zdałam egzamin praktyczny, za pierwszym razem :D bardzo sie... Zuza Wielkie Dzieki :-) (2) Super szkoła , Maciej to dzieki Tobie zdałam :-) jeszcze raz dziekuje ! Ania K. Andreas - opinia (2) Polecam wszystkim ten ośrodek !!! Bardzo dobra obsługa klienta wszystko idzie... Andreas Polecam w 100% (2) A w szczególności mojego instruktora - Macieja ;) Niczego nie moge żałować... TomekU Dla mnie BOMBA (2) Kochani, jeśli jeszcze sie wahacie, to rzucajcie wszystko i zasuwajcie do... Ania