Super instruktor GRZEGORZ PAULEWICZ (4) Nie spodziewałem że nauka jazdy może być tak przyjemna ! Proszę państwa ,... Żaczek Gorąco polecam! (1) Niewątpliwie miałam sporo szczęścia, że trafiłam na pana Maćka W. dzięki... Klaudia Polecam serdecznie (1) Ciekawie i konkretnie przekazana wiedza teoretyczna, co ułatwia zrozumienie i... Klaudia
Polecam (1) Polecam OSK Sunaj. Bardzo ciekawie przekazywana wiedza teoretyczna przez... Ania Najlepszy OSK (2) Naprawdę, udało się im nauczyć jeździć autem takiego głąba jak ja.Atmosfera... Przemek GORĄCO POLECAM!!! (2) Bardzo polecam OSK SUNAJ! Jazdy z Januszem to wielka przyjemność i nauka:)... Agnieszka szkoła godna polecenia (2) Szkoła nauki jazdy, z którą naprawdę ciężko się rozstać. Janusz uczy myślenia... Dorota Rewelacja! (2) Bardzo miło spędzony czas podczas zajęć teoretycznych, które są prowadzone... Robert superrrr (2) Osrodek bardzo fajny .. Polecam instruktora Janusza .. zajecia z teorii... Justyna Moje Prawko (2) OSK SUNAJ - najlepsza szkoła jazdy. Janusz najbardziej spokojny i opanowany... Helena Tokarska Cudotwórcy (2) Cóż więcej mogę dodać ;) Zamiast pomnika Artemidy na placu powinien stać... Kamila P. POLECAM (2) Polecam OSK Sunaj w Kowalach; poziom nauczania na najwyższym poziomie zabawne... Patryk Polecam (2) Polecam JANUSZA !!! Miły , zabawny super instruktor potrafi przygotować do... Daniel Piotr - opinia (2) Polecam Janusza wszytkim co chcą sie nauczyc jezdzic, podszlifowac jazdy i... Piotr GORĄCO POLECAM!!! (2) Jeśli OSK to tylko SUNAJ! Ciekawe wykłady ilustrowane mnóstwem sytuacji... Marek Polecam (2) Bardzo ciekawe wykłady z teorii, świetna atmosfera. Jazdy miałem z Januszem,... Karol Bajka (2) Średnia ocena mówi sama za siebie. Sunaj to szkoła prowadzona z pasją i... Maciej Honorata - opinia (2) Super szkoła, super instruktor Janusz:) Nie trzeba się obawiac egzaminu z... Honorata SUPER!!! (2) Najlepsi z najlepszych! Kurs po prostu rewelacja! Egzaminy zdane za pierwszym... Aneta POLECAM (2) Polecam SUNAJ przede wszystkim tym, którzy nie wierzą w swoje możliwości-tu... Ka-Ha