Jak prawko to tylko SUNAJ ! (2) Polecam SUNAJ ! Szczegolne podziekowania dla Macka,bez Twojej pomocy cagle... ŚLĄZACZKA:) Kamila - opinia (2) Najlepsza szkoła na świecie!!! Znakomita kadra nauczająca. Egzamin... Kamila polecam (2) Kurs rewelacja, teoria prowadzona szczegółowo, do tego czarny humor - ja... KASIA N.
:) (2) To nie wiarygodne jak z jednym instruktorem można jeździć 30 godzin i niczego... Paulina W podziękowaniu za kurs... (2) Gdy pomyślisz, -to już czas prawo jazdy trzeba zdać, bo nadeszła taka chwila... Mama z córką Ci którzy naprawdę uczą (2) Kiedy w końcu zdecydowałam się zrobić prawo jazdy na początku nie mogłam się... Kasia M. Marlena - opinia (2) Polecam Maćka, wspaniały instruktor! Nawet ze mnie udało się zrobić kierowcę... Marlena Agnieszka - opinia (2) Nie wierzyłam ,że to jest możliwe ale właśnie wczoraj zdałam egzamin... Agnieszka Super !!! (2) " Sunaj " jest najlepszym ośrodkiem szkolenia, który oczywiście polecam ;)... Paulina Ekstra!! (2) Gorąco polecam ten ośrodek szkolenia. Świetna obsługa, teoria przeprowadzona... Aneta_N Świetna szkoła jazdy:) (2) Polecam:) Teoria przeprowadzona rzetelnie i ciekawie.Świetny pomysł z... Karolina. Polecam! (2) Sunaj jest najlepszym ośrodkiem szkolenia kierowców. Mój kurs trwał niecałe... Marta F. Polecam (2) Sunaja polecam z czystym sumieniem. Doskonale przygotowali mnie do egzaminu i... Kaehleen Polecam (2) Robiłem kurs na kat A Teoria przeprowadzona profesjonalnie i miło przez... Wojtek G. KOLEJNA ZADOWOLONA :) (2) Witam, chciałabym serdecznie podziękować "Sunajowi", a w szczególności... Monika Serdecznie wszystkim polecam :) (2) Teoria w 2 weekendy rewelacja, konkretnie, zrozumiale, szybko da się... Ewelina bardzo polecam (2) Wykupiłem dodatkowe szkoleniowe jazdy w tej szkole,trafiłem na... Adam POLECAM!! (2) Zdecydowanie polecam OSK SUNAJ! Szkolenie teoretyczne miło i przyjemnie, a co... Michał małgosia - opinia (2) Bardzo gorąco polecam osk Sunaj.Atmosfera bardzo miła szczególnie polecam... małgosia POLECAM!!! (2) Dziękuje PANI BEATCE! Egzamin zdałam za pierwszym razem , chłopaki nie bójcie... Basia