Do 2 razy sztuka, to tylko z Maćkiem! (2) Dzięki Maćku jeszcze raz! Spisałeś się na medal- słoty to za mało! A... Bańka Filip - opinia (1) 3 lata temu uczyłem się w Oskarze na łostowicach. Pomimo iż jeździłem z... Filip Beatko dziękuje (2) Znajomi chwalili i się nie mylili :) Wczoraj zdałam :) Egzamin po jazdach z... Dorota B.
Zdałem za pierwszym razem :)))) (2) Do Sunaja trafiłem przypadkowo z projektu "Pokonać kryzys", gdzie właśnie... Arek Kat. A tylko z SUNAJEM (2) Polecam wszystkim naukę w tym ośrodku!!! Jazda na motorze, ups MOTOCYKLU :)... Michał bardzo dziękuje za wszystko :) (2) Chciałam bardzo podziękować za wszystko, za bardzo miłą obsługę szczególnie... Justyna Beata - dzięki :) (2) Nie mogłam lepiej trafić! Dziś jestem po egzaminie - oczywiście zdałam(przy... Agata ZDAŁAM! (2) Sunaj znalazłam dzięki swojej koleżance , która bardzo Was zachwalała- i... Patrycja Dworniczak Dziękuję Bardzo przez duże DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd (2) Kurs ukończyłam w innym ośrodku a na egzaminie poległam zaraz na... Dorota BOMBA!! (2) Po 1: Bardzo interesujące wykłady, nie ma szans, żeby się nudzic! :) Po 2:... Natalia SUNAJ TO NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W TRÓJMIEŚCIE (2) Polecam wszystkim tych INSTRUKTORÓW. Przygotowali mnie nie tylko teoretycznie... Katarzyna Wójcik BEATKO dziękuję bardzo (2) ZDAŁAM, dziękuję Krzyśkowi za jasne i proste wykłady i przepraszam za moją... Marzena Cz. Może nie za pierwszym razem :))))) ... (2) ... ale w końcu zdałam ten egzamin. Dziękuję Januszowi za cierpliwość i... Basia RK Nie ma lepszych:) (2) Parę godzin z Januszem dało mi więcej niż cały kurs w konkurencyjnym OSK.... Mariusz K. 200% normy (2) Chcecie zdać prawko za pierwszym razem?Pragniecie bezpiecznie i umiejętnie... SIOSTRA ZENOBIA TYLKO SUNAJ!!!!!!! (2) Ogromne podziękowania dla Janusza przede wszystkim za rewelacyjną naukę (o... Monika Koniewska Zdecydownie najlepszy instruktor Grzegorz!!! (2) Ufff....szczerze mówiąc dopiero zaczyna docierać do mnie, że ZDAŁAM!!! Kurs... Joanna Bardzo, bardzo polecam. (2) Wciąż nie mogę uwierzyć, że to wszystko już za mną! ;) Teoria z Krzyśkiem i... Ola hi!!! (2) Gorąco polecam Sunaj-ka szczególnie tym zrezygnowanym!!! ja nie wierzyłam że... Emilia Meeega Pozytywnie ! (2) Jestem bardzo zadowolona z tego że wybrałam się własnie do tego ośrodka .... Kamila