SZCZERZE POLECAM!!! (2) Jeszcze nie mogę w to uwierzyć, ale zdałam za pierwszym razem! :) Janusz... Kasia Polecam (1) Kursu na prawo jazdy kategorii B nie robiłam w tym ośrodku i to był mój... Ania Sunaj - najlepszy OSK! (2) Wszystkim przyszłym kierowcom polecam OSK Sunaj. Zarówno zajęcia teoretyczne... Natalia
Polecam serdecznie (2) Witam Wszystkich! Dziś zdałam egzamin za pierwszym razem dzięki Sunajowi :)... Kamila Polecam (2) Egzamin zaliczony za drugim podejściem :) Dziękuje Grzegorzowi za ogromną... Zbyszek Profesjonalna szkoła. (2) Po niezdaniu pierwszego egzaminu skorzystałam z paru dodatkowych jazd w... Zadowolona 17.08.2011 - podejscie nr 1 - wynik pozytywny ;) (2) ZDAŁAM ... przy pierwszym podejsciu ;) Januszu, panie Grzesiu, Maćku -... blondynka - Lucynka Iwona Szymborowska - opinia (2) Dzisiaj miałam egzamin i Z D A Ł A M co prawda za 2 razem ale jak mówi to... Iwona Szymborowska Polecam!!! (1) Zajęcia teoretyczne ciekawe, jazdy z p. Grzegorzem jeszcze lepsze. Miła,... Pati Zdałem za 1 razem ! ;) (2) Zajecia z teori bardzo interesujace i nie nudne :) ! Siedzialem po... puotek REWELACJA! (2) z kompletnego braku pojęcia o prowadzeniu auta zrobili ze mnie prawdziwego... Radek BARDZO POLECAM! (2) Wykłady pierwsza klasa. Kurs weekendowy na jaki miałem przyjemność uczęszczać... Paweł OPINIE NIE KŁAMIĄ (2) Zadzwoniłam do Sunaja, żeby zapisać się na kurs i już poczułam się wyjątkowo.... Mała Jesteście NAJLEPSI ! (1) Wykłady w SUNAJU to nie tylko sucha teoria, to także rady jak poradzić sobie... Sylwia DZIĘKUJĘ !!!!!! (2) Dzisiaj zdałam egzamin i nie mogę dalej uwierzyć ,że już mam to za... Anna J Najlepsza Szkoła !!! Najlepsi Instruktorzy !!! (2) Szczerze polecam naukę jazdy w OSK SUNAJ ! Na lepszy ośrodek naprawdę trudno... Elżbieta Rybus Marta S - opinia (2) Od dwóch dni uśmiech nie znika z mojej twarzy:) Zdałam egzamin na prawo jazdy... Marta S Dziękuję Sunaju ! (2) Największe podziękowania należą się Grzegorzowi! Świetny nauczyciel, pedagog,... Magda Z Kocham Cię Sunaju! (2) Zdałam, Zdałam, Zdałam, za I razem. A byłam pewna, że polegnę. Ludziska... Ania Jestem na TAK!! (2) Zdecydowanie polecam!!! W poniedziałek zdałam i to za pierwszym razem!... Magdalena Zaborowska