POLECAM:) (2) Zawsze miałam stracha przed egzaminem, ale dzięki nauce w Sunaju udało się... Marika Najlepsza szkoła w Trójmieście (2) POLECAM!!! Testowana przez moją mamę i teraz przeze mnie, warta polecenia... Karolina - od ściągi na paznokci super (2) Zdecydowanie polecam :) szkolenie - teoria rewelacja bardzo bardzo dużo sie... Asia sąsiadka
weronika mielewczyk - opinia (2) Najlepsza szkoła w Polsce ;D weronika mielewczyk POLECAM! REWELACJA!!!! (7) Bardzo,bardzo polecam "SUNAJ" jest to najlepszy ośrodek szkolenia... Madzia Polecam ;) (2) Nie zastanawiałam się długo którą szkołę wybrać.. Wybrałam SUNAJ i nie... kursantka Sunaj The Best :):) (2) Bardzo fajny OSK polecam każdemu, bardzo miła atmosfera w trakcie trawania... Joanna Egzamin A (2) Jestem właśnie po egzaminie. Egzamin oczywiście zdałem- testy - 0 błędów,... Dawid Polecam !!!!! (2) Polecam OSK Sunaj. Świetnie przygotowali mnie do egzaminu na prawo jazdy... Rafał ^^ Egzamin zaliczony dzięki WAM! (2) Gorąco wszystkim polecam szkołę jazdy SUNAJ :) Uważam, że atmosfera panująca... Agnieszka K GORĄCO POLECAM --> NIEZWYKLE PROFESJONALNA SZKOŁA JAZDY Z WIELKIM POCZUCIEM HUMORU :) (2) Nauka w OSK SUNAJ była nadzwyczajna i na pewno zostanie w mojej pamięci! :)... Ania Kiżewska Polecam (2) Zgadzam się z innymi opiniami w 100%. Interesujące wykłady, wesoła... Adrian Polecam!!! (2) Bardzo,bardzo polecam "SUNAJ" jest to najlepszy ośrodek szkolenia... Madzia Gorąco polecam! (2) Wszystkim przyszłym kierowcom polecam OSK Sunaj. Zarówno zajęcia teoretyczne... J. Szłoińska BARDZO POLECAM (2) Zdalem za pierwszym razem, atmosfera była super, teoria ciekawa, jazdy z... Jarek Najlepszy OSK (2) Zdałam egzamin za pierwszym razem i wiem, że jest to dużą zasługą Janusza bo... Paulina POLECAM SUNAJA (2) Mam prawo jazdy kat. "B" od 20-tu lat ale uchodziłem w rodzinie za marnego... J.M Janusz DZIEKUJĘ zdałam za pierwszym razem (2) Polecam wszystkim SUNAJ naprawdę warto. Janusz dziękuję ci za wszystko tzn za... Marta Darznik Dziękuję Beatko!! (2) Wczoraj miałam egzamin i zdałam!! Co prawda za drugim razem ale jak mówi... Emilia Kuszyk Bartek Dyjak - opinia (2) Janusz z SUNAJ-a cierpliwym człowiekiem jest. Zdałem załóżmy za pierwszym... Bartek Dyjak