Dziękuję Wam Bardzo a szczególnie Grzegorzowi!!!!!!!! :) (2) Kurcze myślałam, że będę kompletnym głąbem za kółkiem,A tu ogromny SZOK dla... Alutka Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) Udało mi się otrzymać wynik pozytywny z egzaminu, ale to wielka zasługa... Patrycja T. HURRRRA!!!!! Dziękuję!!!! :* (2) To niemożliwe!! Właśnie jestem po egzaminie. Zdałam Za pierwszym razem!... Asia P.
Dzięęęęęęęęęękuję :) (2) Zdałam za pierwszym razem :) Wcześniej myślałam, ze jest to absulutnie... Ola wieeeeeeeeeeeeeeelkie dzięki (2) Ogromne podziękowania dla Grzesia i Maćka za pomoc w przyuczeniu się do... monika PODZIĘKOWANIA DLA GRZEGORZA (2) Chciałabym podziękować na łamach tej strony Grzesiowi.Kiedy postanowiłam... Dorota Tusk (pani premierowa) zdałem za pierwszym razem (1) Dzięki waszej wytężonej pracy zdałem za pierwszym podejściem. Jeździłem z... Jakub Gorąco polecam :+) (2) Zdałam za pierwszym razem!! Poszło naprawdę szybko i gładko, a to dzięki... Kasia K Szczegolne podziękowania dla Maćka;) (2) Maciek to najwspanialszy instruktor na jakiego można trafić. Zdałam za... Karolina Grzesiek - opinia (2) SUNAJ i wszystko jasne :) Zbierałem się do tego prawka 32 lata i jak się w... Grzesiek JANUSZ (2) tu Darek i Mirka......dzieki Tobie jezdzimy po ulicach:D D i M Janka - opinia (2) W końcu zdałam a wszystko dzięki Krzychowi jego cierpliwości do mojego... Janka DZIĘKI (2) Właśnie wczoraj zdałam egzamin,jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod... Kasia Rymkiewicz Monika - opinia (2) Jezdzilam z Panem Januszem tylko kilka godzin , ale to super instuktor,... Monika Kasia.P ;)) - opinia (2) Ale jazda!! zdałam prawko!!;D Ludzie dzięki wielkie za tą przygodę.. z... Kasia.P ;)) Instruktorzy (2) Instruktorzy po prostu wspaniali :)! Wyrozumiali, przesympatyczni, jak nie... Kasik Podziekowania dla Pawła (2) No cóż egzamin zdałem za pierwszym razem bez problemów, podziękowania dla... Mariusz Kate - opinia (2) Wydawało mi się to niemożliwe-egzamin na prawa jazdy!!! udało się za trzecim... Kate Podziękowania dla Grzegorza (2) Właśnie dzisiaj udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym... Maja Kotynia dziś zdałam (2) Właśnie dziś zdałam egzamin, za 4 podejściem, ale to zdecysowanie dzięki... Julia