sunaj (2) nie ma lepszej szkoly jazdy, super chlopaki, zero stresu na jazdach i co... nixon Nie ma jak w Sunaju:) (2) Kochani Kochani nie byłabym sobą gdybym i tutaj nie wylała potoku słów:))... Aga O. Polecam ekipę SUNAJA!! (2) Witam wszystkich zainteresowanych!! Chciałabym gorąco i bez sciemy polecić... Emilia
ZDAłEM ZA PIERWSZYM RAZEM (2) Moja "Sunajowa przygoda" trwala zaledwie 4 miesieca, juz miesiac po 18-tych... Marcin z Łapina Anka - opinia (2) Niemożliwe stało się realne już za drugim podejściem zdałam egzamin. Ogromna... Anka ~ku pamięci~ (2) Chciałabym podziękować mojemu instruktorowi, który pięknie mnie nauczył... wielbicielka:P Małgorzata Celej - opinia (2) Jestem po pierwszym podejściu do egz. praktycznego -niestety nie udało się,... Małgorzata Celej TUTAJ NAUCZYCIE SIĘ JEZDZIĆ (2) Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców SUNAJ, chłopaki dobrze uczą i co... Kijek Samobijek ... (2) powiem krótko- nie ma czego zalowac. obcowalam z wiekszoscia instruktorow... szatan ]:) Dziękuję baaaaardzo chłopaki!!! Gorąco polecam!!!! (2) Zdałam!!! Ale bardzo mi smutno :( że Sunajowe jazdy się skończyły!!!... aśka m - w Chłopaki dziękuję!!! (2) Po trzecim nieudanym podejściu trafiłam w szpony chłopaków z Sunaja (Krzysiek... Ewa z Cie-owa Zdałam można powiedzieć za pierwszym razem a instruktor który to przeczyta będzie na pewno wiedział o co chodzi :) (2) Krzysiek, Janusz tak trzymajcie stworzyliście naprawdę świetny ośrodek.... Anna Łukowiak Egzamin zdałam za pierwszym razem :-O), ale smutno mi, bo „sunajowa przygoda” jest za mną. Dzięki Chłopaki (2) Kiedyś szłam z kolegą, który wytatuował sobie na ramieniu świnię. Było ciepło... "szatanek" Nauczyli mnie ruszać:) (2) Polecam ten ośrodek, Ci mili (Krzysiek) ludzie (Janusz) nauczyli mnie... Bartek B. co jest kurde? (2) a ja was zaskocze!bo wcale nie jest tak fajnie jak sie wydaje mimo ze zdalam... chyba dziki prrrrrecel Dzięki nim zdałem za pierwszym razem!!! (2) Rewelacyjni instruktorzy! Mają ogromną cierpliwość jak i doświadczenie z... Kuba Poprostu Swietni :D (2) Pozdrawiam serdecznie Janusza i Krzyska bo to dzieki wam udalo mi sie zdac :D... Piterek ;) POLECAM "SUNAJA" (2) Polecam SUNAJA początkującym,średnio zaawansowanym, zaawansowanym kierowcom... Głogowska PIerdu PIerdu:) (2) Jest z****ISCIE "pierdu pierdu":D:D:D...no i mam nadzieje ze tak szybko nie... ALICJA Z KRAINY CZAROFFF OSK SUNAJ , zdecydowanie POLECAM KAŻDEMU (2) Dlaczego? – otóż ze podjęli się BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM (przedewszystkie... Mariusz