30.06.08 - zdałam (2) Oj, nie było łatwo nauczyć mnie jeździć...Ale się udało!!! Wielkie dzięki dla... Asia D. SUPER!!! (2) Dokładnie tydzień temu zdałam prawko. Za PIERWSZYM razem!!! Nadal nie wierzę... Kasia R. REWELACJA !!! (2) Dzięki anielskiej cierpliwości Janusza i Maćka zdałam za Pierwszym razem !!!... Anka !
WIELKIE DZIĘKI !!!!! (2) Jestem szczęśliwym człowiekiem! Wczoraj zdałam egzamin (za którymś razem),... Małgosia cierpliwość popłaca! (2) byłam kursantką w zeszłym roku....Janusz = Żelazne Nerwy i Anielska... Asia ok (2) Byłam kursantką ponad rok temu i zdałam za pierwszym razem. Nauka jest OK... jenny972 Polecam - super szkoła (2) Konkretne chłopaki, mówią konkretnie i na temat. Elastyczni jeżeli chodzi o... Peck DZIĘKUJĘ!!!!!!!!! (2) Witam!! Wlaśnie dzisiaj zdałam za pierwszym razem, co wydawało mi się... Karolina Barejko JAK PRAWKO TO TYLKO W SUNAJU !!! (2) Wykupiłam jazdy dodatkowe w Sunaju, gdyż ośrodek w którym odbyłam szkolenie... Teresa Dla mnie bomba!! (2) Rewelacyjna szkoła. Jedyna do której chodziłem z przyjemnością. Zdałem za... Mariusz super !!!!!!!!!!!!! (2) jak dla mnie rewelacja:) wysokie kwalifikacje instruktorów, przyjemna nauka a... Anna Płotka Zdałem :) (2) Chciałem się pochwalić, że zdałem, co prawda za drugim razem, ale to już moja... Paweł + (2) Lapidarnie, ale jakże wymownie. Emil Wydarty dziękuje wam (2) wykupiłam dodatkowe godzsiny jazdy w tym osrodku,i jestem bardzo... emilia dziękuję :) (2) ZDAŁAM !!udało się dzięki sunajowi wszystkim serdecznie polecam ten ośrodek.... Gosia R z laika stałam się kierowcą :) (2) No i proszę...przy trzecim podejściu nie było już za co mnie oblać :) Idąc na... JOASIA Zdałam !!! (2) Wczoraj o godzinie 6.10 miałam egzamin na prawo jazdy i zdałam ;) dzięki... gosia Karolina - opinia (2) Na gorąco, w dniu egzaminu ( oczywiscie zdany za pierwszym razem ;)... Karolina No i udało się! (2) Serdeczne podziękowania dla Pawła przede wszystkim za cierpliwość,... Marta U. No i zdałam :) (2) Jeszcze chyba do mnie to nie dociera, ale zdałam za pierwszym razem. Sunaj... Zosia