Maja i Bartek - ocena (1) Szkoła Rodzenia Majka to kameralne miejsce, w którym zdobyliśmy wiedzę... Maja i Bartek Maria - opinia (1) Świetna szkoła rodzenia. Zajęcia pełne merytorycznej wiedzy płynącej z... Maria Przemek - opinia (1) Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z tej szkoły rodzenia. Kameralny klimat,... Przemek
Marysia i Michał - opinia (1) U Karoliny nie tyle dowiedziałam się (choć oczywiście też), ale upewniłam... Marysia i Michał Justyna - opinia (1) Szkoła Rodzenia Majka- najlepsza szkoła rodzenia na świecie! Karolina Kardasz... Justyna Marta W. - opinia (1) Do Majki trafiliśmy z polecenia znajomych i był to strzał w dziesiątkę.... Marta W. Arek - opinia (1) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że trafiliśmy do tej a nie innej szkoły rodzenia.... Arek Asia - opinia (1) Wspaniałe podejście Karoliny, fachowa wiedza i opowieści z życia wzięte.... Asia Kasia - opinia (1) Z pełnym przekonaniem polecam Szkołę Rodzenia Majka! Na zajęciach otrzymałam... Kasia Anioł, nie położna! :) (1) Z całego serca polecam szkołę rodzenia Majka i zajęcia prowadzone przez... Asia Na prawdę warto (1) Długo się zastnawialam czy płacić za szkole rodzenia czy wybrać te z NFZ.... Ola Z całego serca polecam (1) Karolina to cudowna osoba z bardzo dużą wiedzą, ale przede wszystkim ma... Agnieszka Anioł, który w bawełnę nie owija! ;-) (1) Mega doświadczona położna, pełna pasji i miłości do bliźniego! Dla niej... Liwia Tylko Ona! (1) Karolina to Kobieta z pasją i sercem. Kobieta dla Kobiet. Sposób prowadzenią... Agnieszka T. Strzał w 10tkę! (1) Wybraliśmy szkołę rodzenia Majka i tego nie żałujemy! Każdemu serdecznie... anho Najlepszy wybór (1) Doskonałe przeżycie dla przyszłych rodziców! Szkoła rodzenia prowadzona przez... Justyna bardzo polecam! (1) Na szkolę rodzenia Majka prowadzoną przez polozną Karolinę Kardasz trafilismy... uczestnicy szkoly rodzenia 2018 Najlepszy wybór (1) Do Szkoly rodzenia Majka trafiliśmy z polecenia i już na pierwszych zajęciach... Ania i Damian Bardzo, bardzo polecam (1) Na Karolinę trafiłam już na sali porodowej w szpitalu na Zaspie. To był mój... Kamila Niesamowita atmosfera! (1) Miejsce, w którym uwierzyłam, że mogę zostać dobrą mamą. Karolina stworzyła... Ola, Marcin i Olek