Agnieszka - ocena (1) Polecam, można się otworzyć i wiele nauczyć. Metoda inna niż wszystkie, ale... Agnieszka Aleksandra - ocena (1) Serdecznie polecam Talkersów. Po niecałych 3 miesiącach widzę u siebie... Aleksandra Małgorzata Formela - ocena (1) Bardzo dobra metoda nauki języka (w moim przypadku angielskiego). Po wielu... Małgorzata Formela
Dominika - ocena (1) Świetna metoda. Pozwoliła mi w relatywnie krótkim czasie przełamać barierę... Dominika Sandra - ocena (1) Super metoda. W bardzo krótkim czasie widać rezultaty. Serdecznie polecam! Sandra Magda W - ocena (2) Polecam serdecznie zajęcia z panią Moniką. Jest to bardzo dobry, rzetelny... Magda W Zielona Kraina Montessori - ocena (2) Nasze przedszkolaki od roku mają zajęcia z Panią Ingą, Zajęcia prowadzone są... Zielona Kraina Montessori Anna Jędrzejewska - ocena (2) Moi Drodzy, W końcu po wielu latach trafiłam do szkoły językowej, w której... Anna Jędrzejewska Joanna - ocena (1) Polecam. Jest jakaś metoda uczenia, wyselekcjonowani lektorzy, monitorowanie... Joanna Polina Ershova - ocena (2) Chodziłam do tej szkoły językowej razem z moją siostrą parę lat temu, mogę... Polina Ershova Natalia Chm - ocena (1) Bardzo polecam szkołą Aya.Zajęcia odbywały się w przyjaznej,koleżeńskiej... Natalia Chm Justyna L. - ocena (1) Wspaniała szkoła z cudowną Panią Patrycją jako lektorką. Serdecznie polecam.... Justyna L. Alina Jasinska - ocena (2) For the past few months, Ive been working on getting my C1 advanced... Alina Jasinska Marcin - ocena (1) Korzystałem z usług tej firmy przez ponad rok czasu. Na początku było... Marcin DominikaL - ocena (1) Bardzo polecam tę szkołę! Nauczycielki (bo akurat miałam przyjemność pracować... DominikaL Wojciech - ocena (1) Wspaniała metoda. Rzeczywiście widać szybko postępy. Wojciech Marta - ocena (1) Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do... Marta Asia - ocena (2) super szkoła językowa dzieci chętnie chodzą Asia Izabela - ocena (2) Synek korzysta z lekcji w szkole językowej puzzle z wielką chęcią, serdecznie... Izabela Milena S. - ocena (2) Moim zdaniem Talkersi są absolutnie fantastyczni! Profesjonalizm na każdym... Milena S.