Ewelina - opinia (2) Bardzo sympatyczni lektorzy Ivan I Marcin- jak Flip I Flat. Ewelina Estera - opinia (2) Świetna szkoła, doskonali lektorzy! Potrafią przekazać wiedze, w fajny sposób... Estera M.K - opinia (2) Dwóch synów w wieku 8 i6 lat zaczęło naukę w szkole viva la vida już od... M.K
Marta - opinia (2) Bardzo odpowiada mi styl nauki przez zabawę, z humorem, z urozmaiconymi... Marta Danuta - opinia (2) To mój kolejny rok z Viva la vida i wciąż jestem zadowolona z nauki w tej... Danuta Uczestniczka zajęć - opinia (2) Z usług Viva la Vida korzystam od 3 lat: jestem uczestniczką konwersacji.... Uczestniczka zajęć Gosia - opinia (2) Polecam naukę j.hiszpańskiego w szkole Viva la vida. Uczę się już drugi rok,a... Gosia Monika - opinia (2) Bardzo polecam Szkołę Viva la vida️ Julek uczęszcza już od 4 lat. Dwa lata... Monika Krystian - opinia (2) Uczę się z Viva la vida online i jestem bardzo zadowolony. Ciekawe materiały,... Krystian Ewelina - opinia (2) Pani bardzo miła, sympatyczna, konkretna, przystępnie tłumaczy. Szczerze... Ewelina Joanna - opinia (2) Klimat spotkań, bardzo bezposredni, pozwolił mi "rozgadac sie" po... Joanna Ewa - opinia (1) dziecko zadowolone z zajęć, chętnie w nich uczestniczy, ogarnia język coraz... Ewa Irena - opinia (2) Sympatyczne miejsce i doskonała opieka. Najlepsze 10 dni w roku dla mojego... Irena Hania - opinia (2) Polecam. Bardzo dobrzy lektorzy uczą w tej szkole. Syn zadowolony. W tym roku... Hania Ola - opinia (2) Lekcje z Lango Master mam od maja tego roku. Mój angielski mam wrażenie... Ola Magdalena - opinia (2) Punktualnie, pomysłowo, skutecznie. Dobrze zorganizowane zajęcia, z pozytywną... Magdalena mama M - opinia (2) Wspaniały czas zabawy i nauki przez zabawę, zarówno w moich oczach jak i... mama M Dzidka - opinia (2) Szkoła Prestige Lingua - nic dodać nic ująć. W moim mniemaniu najlepsza.... Dzidka Weronika - opinia (2) Super szkoła językowa. Lektorzy z pasją. Serdecznie polecam! Weronika Bożena B. - opinia (2) Drugi rok z rzędu wysłaliśmy syna na obóz z Prestige Lingua. Mnóstwo zajęć... Bożena B.