Szpital Św. Wincentego a Paulo

Szpitale

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Magda - ocena (1) Omijajcie szerokim łukiem Magda Sabina - ocena (1) Oddział otolaryngologiczny, 8 piętro. Zabieg isunięcia migdałków. Lekarze... Sabina Aleksandra Dąbrowska - ocena (1) Trafiłam 15.01.24 na oddział ratunkowy, zajął się mną Pan Doktor Tomasz... Aleksandra Dąbrowska
- ocena (1) Kardiologia V i VII piętro. Tak co do lekarzy nie mam zastrzeżeń wykonują... Leon Nowak - ocena (1) Serdecznie podziękowania za opiekę dla Pielęgniarek i Lekarzy z odziału... Leon Nowak Izabela - opinia (1) Dziękuję za cierpliwość, uśmiech i spokój całego zespołu pracującego na... Izabela Jacek - opinia (1) Moja Mama trafiła na Chirurgię Naczyniową w nocy 7 lipca z poważnym... Jacek lucyna - opinia (1) Oddział otolaryngologiczny Lekarze zero kompetencji. Po konsultacji u nich... lucyna Dominika Dziurdzikowska - opinia (1) Cały proces dostania się do szpitala, pobyt i wypis oceniam na najwyższym... Dominika Dziurdzikowska Dorota Dudek - opinia (1) Szanowna Pani Doktor Dominika Kowal-Głodkowska Z całego serca pragniemy... Dorota Dudek mariusz szymański - opinia (1) zabieg przepuklina pachwinowa profesjonalnie wykonany nie musiałem używać... mariusz szymański Witold Paciorek - opinia (1) Witold 76 09. 08.2022 przeprowadzono mi w Szpitalu Miejskim w Gdyni na... Witold Paciorek Boleslaw - opinia (1) Pacjent chirurgii szcekowo twarzowej. Chciałbym wystawić pozytywną opinię o... Boleslaw Natalia - opinia (1) Szpital dno! Otóż nie dość że zapomnieli zapisać mojej mamy na zabieg, który... Natalia Ewa formella - opinia (1) Moj maz zostal przyjety na oddzial ratunkowy ze stwierdzonym zawalem miesnia... Ewa formella Synowa - opinia (1) Dodzwonienie się graniczy z cudem. Żadnej informacji o przyjętych pacjentach. Synowa M. Deorocki - opinia (1) W tym szpitalu nie ma już punktu szczepień przeciw COVID-19. Proszę... M. Deorocki dp - opinia (1) ludzie jesli w tym szpitalu jest tak tragicznie to idzcie do innego.wreszcie... dp T120 - opinia (1) Pobyt na oddziale ratunkowym. Pacjent jest tam produktem ubocznym. Personel... T120 Olga - opinia (3) Byłam dzisiaj na SORze. Załoga bardzo fachowa, sprawna, sympatyczna. Wszystko... Olga