JO - ocena (1) Super opiekai podejscie do zwierzat z sercem .Felus nasz kochany️ jamniczek... JO Anna H. - ocena (1) Chciałam serdecznie podziękować Panu Doktorowi Grzegorzowi Szpilczyńskiemu za... Anna H. Inkognitos - opinia (1) Miejsce z sercem dla zwierzat! Inkognitos
Michał - opinia (1) Tu nie ma co komentować... po prostu mi przykro. Michał Ewa Bandurska - opinia (2) Jak zawsze profesjonalna i szybka pomoc! Bardzo dziękujemy! Ewa Bandurska Grażyna Rebell - opinia (1) Od kilku lat Besso jest pod opieką doktor Anny Szwakopf-Dziedzińskiej i... Grażyna Rebell Cika :) - opinia (1) Wszystko perfekcyjne , podejście do zwierzaków i właścicieli super !... Cika :) Monika Wróbel - opinia (1) Najlepsza Szpital Weterynaryjny w Trójmieście Monika Wróbel Danuta Brzoskowska - opinia (1) Cudowny zespół kompetentnych ludzi....Loki dziękuje za opiekę i... Danuta Brzoskowska Barbara - opinia (2) Nie oceniam narazie całej gamy usług, bo to pierwsza wizyta. Negatywnie... Barbara Dorota - opinia (2) Dziękujemy bardzo za pomoc Dropsik czuje się bardzo dobrze super obsługa i... Dorota Iwona - opinia (1) Opieka na dobrym poziomie ceny wysokie Iwona Bożena - opinia (1) Wspaniali lekarze, profesjonalni, pełni empatii do zwierząt, przystępne ceny. Bożena Ewa Szwecja - opinia (1) Polecam ten szpital i bardzo dziekuje wszystkim lekarzom. Ewa Szwecja Halina - opinia (1) 01.01.2020 minie rok odkąd Chester (cocer spaniel) otrzymał dzięki cudownym... Halina Tigi - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna kadra, Pani lek. Weterynarii poinformowała mnie o... Tigi Polecam. (2) Bardzo dobra klinika i wspaniali fachowcy. Personel z dużą empatią do... rosie polecam (2) Polecam szpital wszystkim tym co; szukaja ;pomocy dla swoich pupliów... dorota Daisy (2) W dniu 14.01.2019 moja suczka Daisy miała przeprowadzony dość niebezpieczny... Zbigniew Bugajski Nie polecam (2) Trafiliśmy do przychodni z psem, który zjadł czekoladę ( jest dla psów... Karolina Galczak