Polecam (1) Jedzenie rewelacyjne, miła atmosfera i obsługa. l.k. bardzo smacznie, ale kelner arogancki (3) Obiad był przepyszny, ale kelner zepsuł jego smak, jeszcze zanim go dostałam.... Kasia W jedzeniu nie chodzi tylko o to żeby zjeść do syta (1) Obsługa od wejścia zaskoczyła mnie pozytywnie poziomem obsługi. Menu bardzo... Artur
Bardzo dobre jedzenie (1) Kolacja była prawdziwą ucztą dla podniebienia. Do tej pory wspominam... panipanismithwkuchni.blogspot.co Walentynki (1) Witam, W restauracji bylismy na kolacji walentynkowej podczas, ktorej... nie mam nicka Doskonała restauracja, polecam (1) Byliśmy dzisiaj w "Sztucce" pierwszy raz. Wystrój restauracji jest miły i... Darek Jestem zachwycona (1) To prawda, że wystrój wnętrza jest skromny, ale za to jedzenie fantastyczne.... Anna Nie wiem na czym polega ten szał (2) Nie jestem krytykiem kulinarnym, jestem zwykłym człowiekiem, ktory lubi... Adam Szymański samosion - opinia (2) Potrawy warte swojej ceny, wystrój do zmiany. Design lokalu (na pograniczu... samosion Warto spróbować (1) Smak dań na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła. Wystrój lokalu moim... Kearn coraz lepsi :) (1) Od kiedy odwiedziłam Sztuczke trudno jest być mi usatysfakcjonowaną z... Zuza Najlepsza restauracja w trojmiescie (1) Jest do zdecydowanie najlepsza restauracja w trojmiescie, malo tego jedna z... lukasz Perfekcja. (1) Jest to niewątpliwe NAJLEPSZA restauracja w Trójmieście pod względem... Lena Wyśmienicie (1) Uczta dla podniebienia, eksplozja smaków i doznań. Polecam! Emilia Ukontentowanie smakoszy :-) (1) W Sztuczce byliśmy już kilkakrotnie, w różnych konfiguracjach rodzinnych. To... Bjetris prawdziwa uczta smaków (1) prawdziwa uczta smaków Rasia cos wspanialego (1) Przepyszne, piekne, zaskakujace. Wspaniale jedzenie, bardzo dobra obsluga.... darijka Świetnie! (1) Dania wspaniale skomponowane, zarówno smak jak i wygląd. Subtelna, nie... MW Zaskoczenie (2) Dbre jedzenie ciekawy wystroj tylko dzis(29.04.b.r)pocalowalam klamke. Lokal... Natalia Rewelacja! (1) Dania zawsze smaczne i pięknie podane. Wspaniała jagnięcina! Steak czy zupa... O