Super Miejsce (1) Z zona lubimy odwiedzać nowe restauracje szukać nowych Smaków. Tutaj wszystko... Piotr Zamówiłem jedzenie przez portal pyszne.pl (1) I to był błąd. Na aplikację po 100 minutach przyszło powiadomienie, że... Bartosz Super (1) Wczoraj z mężem stwierdziliśmy że zjemy indyjskie potrawy, trafiliśmy do tej... Natalia
Tragedia (1) Zamówienie złożyłam o 18.30 przez pyszne.pl. Dostałam potwierdzenie czas... Ania Niemiła obsługa i kiepska jakość (1) Byliśmy w dwie rodziny w tej restauracji. Zachowanie kelnera było... Tomasz fatalny obiad (1) Odradzam. Zniechęca sfatygowane, brudnawe,zniszczone menu. w wybranym... e. biernat Suowr (1) Wystrój i klimat bardzo fajne. Miła obsługa . Jedzenie pierwsza klasa.... Straszno Siemaszko Przydałyby się jakieś nowości... (1) Cóż, niegdyś często w tej restauracji bywałem. Pomimo tego, że jedzenie jest... Patryk Jeżeli ktoś lubi takie klimaty smakowe polecam z całego serca (1) Pyszne jedzenie, które jest ciekawą odmianą od schabowego i mielonego :)... klonnik Kelnerki niestety się nie popisały (1) Dotąd była to moja ulubiona restauracja. Po kilkumiesięcznej przerwie... Ewa Miła obsługa (1) Niezrażeni poniższymi opiniami o niemiłej obsłudze wybraliśmy się do Tandoor... Ally wielkie rozczarowanie ! (1) Niestety po niedzielnym obiedzie w polecanej przez znajomych restauracji... Agnieszka gdyby zwolnic obsluge .... cz2 (1) No to sie naczekalysmy.. Pani kelnerka sprzatajaca po poprzednich gosciach... Ania Jedzenie to nie wszystko (1) Po wejściu, kiedy otrzymaliśmy karty, jeszcze nic nie zapowiadało... Ewelina gdyby zwolnic obsluge restauracje mialaby wyzszy ranking cz1 (1) Moi drodzy! Z olbrzymia przykroscia stwierdzam ze pomimo wysokiego rachunku... Ania Obsługa - porażka! (1) Skorzystalam z oferty restauracji po raz pierwszy i na pewno po raz ostatni.... Marta Polecam każdemu (1) Jest to dla mnie wyjątkowe miejsce i zawsze do niego wracam z wielkim... Ewelina SUPER! (2) Ostatnio jadłyśmy tam lunch- jedzenie przepyszne, obsługa bardzo uprzejma,... K. do Indii nam daleko (4) Wystroj ladny, obsluga na wysokim poziomie, menu ciekawe, ale jedzenie jakos... kasia Niby może być ale raczej nie polecam. (2) Menu jest nieczytelne. Jest stosunkowo drogo jak na trójmiasto. Potrawy są... buma