Tadeusz - ocena (1) Wystrój, atmosfera dobra. Obsługa: taka sobie. Zamówiliśmy kolację dwudaniową... Tadeusz Jarek - ocena (1) Bardzo urokliwie położona tawerna , dobre jedzenie z pięknym widokiem na... Jarek dorota - ocena (1) Kelner Bartek jest wyjątkowy Jedzenie pyszne dorota
Wiesław Paszko - opinia (1) Okropność...Po prostu okropność..Zamówiłem sobie pyszną rybę którą jest... Wiesław Paszko Tubylec - opinia (1) W porównaniu z tym co było przed pandemia,masakrycznie słabo. Tubylec Pele - opinia (1) Jedzenie poprawne, ale tylko tyle. Wiele lokali o bardziej przystępnych... Pele Ewa i Zbyszek - opinia (1) Niespotykanie mila obsluga , ze strony Pani Natalii ,dziekujemy serdecznie... Ewa i Zbyszek Wlod - opinia (1) Położenie restauracji wygrywa z jakością dań Wlod Artur - opinia (1) Czekałem na danie 1,5 h. Porażka tego lokalu. Brak konkurencji sprawia że ten... Artur Thomas - opinia (1) Witam. Od 13 lat kiedy tylko przyjeżdżamy do Trójmiasta odwiedzamy Tawernę... Thomas Honorata Grzesiak - opinia (1) Na jedzenie czekałam półtorej godziny. Ryba podana bez cytryny. Obsługa z... Honorata Grzesiak kacper - opinia (1) Wiele osób hejtuje to miejsce, nie mam zielonego pojęcia dlaczego, ponieważ... kacper sopocianin - opinia (1) 6.09.2022. Na przystawkę zamówiłem tatara z łososia. Pomijając fakt, że dwie... sopocianin Lucyna - opinia (1) Rewelacja, chcę tu wracać. Jedzenie pyszne, widok na morze, muzyka na żywo i... Lucyna Patrycja O. - opinia (1) Witam, byłam klientka restauracji w dniu 7 i 8 sierpnia 2022. Dzień wcześniej... Patrycja O. Wika - opinia (1) Zamówiony dorsz nie nadawał się do zjedzenia- spalony z zewnątrz, surowy w... Wika Edyta - opinia (1) Super atmosfera,dobre jedzonko, miła obsluga Edyta Anna - opinia (1) Wizyta wczoraj. W lokalu zimno i wieje, Pani kelnerka nie pozwoliła na... Anna Piotr - opinia (1) Witam dzis byłem w restauracji tawerna orlowska i taki zniesmaczony nigdy nie... Piotr Paweł - opinia (1) Restauracja jest jedną z lepszych w jakich miałem przyjemność zjeść posiłek.... Paweł