The Mexican

Restauracje Drink Bary

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54

epiące się menu, kelnerka patol..gia, rozczarowanie (1) Przechodząc tam nieraz wydawało mi się to miejsce ciekawe, jednak dzisiaj... Piotr dno (1) Bylismy z rodzina 9.08.br.Obsluga kiepska, na jedzenie czekalismy 1 godz. i... Dzidek Rozczarowanie (1) Niestety po ok 50 min oczekiwania na jedzenie dostałem zimne ziemniaki filet... cobra
Bardzo, bardzo słabo. (1) Nie polecam tej "restauracji". Niedobre jedzenie, nieprofesjonalna... Zuzka rewelacja (1) jedzenie, muzyka, taniec czego wiecej ? polecam wszystkim na spedzenie... maros Niestety, jestem na nie (1) Uwielbiamy chodzić do konkurencji w Gdańsku (El pueblo) i będąc w Sopocie... Karola Posiłki coraz mniej smaczne (1) Witam.Od jakiegoś już czasu bywają u Was zzauważyłem spadek jakości potraw.... Marynarz-bywalec Tragedia (3) Tragedia, jedzenie niedobre, tłuste a jak na ceny po 30 zł czy 40 za danie... Otruta brud i syf (1) Nie polecam tej restouracji. Bylem tam raz i wiecej mnie ta nie zobacza.... Hubi nigdy wiecej całkowity chaos 75 min czekania na danie !!!! (3) poszlismy na kolacje w piatek wieczorem , czekałismy na jedzenie 75 min !!!... gg SERNIK ZORRO (1) Już 3 razy zamawiałam sernik zorro tylko po o by mi kelner na stół wskoczył!... Magda meksykański klimat (2) Jestem za, miałem już dosyć sztywniackich lokali do przesady ze schludnym i... Facet znudzony blichtrem tacos (1) Mimo ostrzeżenia od kelnerki, że tacos zawiera dużą ilość fasolki, to... Karolina Ciekawe miejsce (2) Miałam okazję być wczoraj gościem tego lokalu i stwierdzam,że atmosfera była... Elka Bardzo średnia knajpka (1) Już od dawna szukaliśmy z mężem jakieś dobrej meksykańskiej restauracji i... Leja Nie polecam !!! (1) Zamówiłam dorsza z warzywami i ryżem w sosie z mleka kokosowego. Danie bardzo... Justyna sie nie znacie :) (1) negatywy to od tych co nie kumaja tego klimatu ma byc jak w meksyku i tak... maro nie warto (3) Ponoć nie dobija się koni, ale .... Coś trzeba rzec, gdy klient czeka na... JaDo słabo, słabo, słabo (1) wrażenie ogólne bardzo słabe -brudno: wyszczerbiona zastawa,dania podawane na... rmf Polecam (1) jedzenie smaczne, kody do toalety faktycznie troche niepytowe ale rozumiem ze... basia