The Mexican

Restauracje Drink Bary

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54

porażka (1) Krótko mówiąc: nie polecam. Pierwsze wrażenie: okropny zapach w powietrzu, od... Mateusz a ja polecam (1) Jesteśmy stałymi klientami tej restauracji, jadamy tam często, właściwie od... kasia mexican - buritto smaczne - czyt. dalej. (1) Mexican - jadłem na 2 razy, wczoraj buritto (kurczakowe), dosc smaczne,tak... borko
ola - opinia (1) Na wstepie chciałabym polecić 3 laseczki które naprawde dodaja temu lokalowi... ola słabo (1) obsługa Pani Ani, nie oszukujmy sie- byla dosc kiepska, pewnie dlatego ze... lola niestety nie polecam (1) Miałam okazję być dzisiaj gościem tego lokalu. W ogólnym skrócie Obsługa Pani... M. Słabo (1) Wybraliśmy się ze znajomymi którzy strasznie ją polecali. Dla mnie słabo,... Stanisław nie polecam (1) Obsługa fatalna, trzeba się rozglądać 10 min aby kelner "zobaczył". Chyba... Justyna kelner-Przemo (2) Chciałabym jeszcze raz podziekować kelnerowi Przemowi który był świetny!! nie... Asia MASAKRA! (3) Dzisiejszego dnia pojechaliśmy z chłopakiem do Sopotu i stwierdziliśmy, że... niezadowolona klientka REWELACJA:) (2) Super wystrój,obsługa bardzo miła,jeden minus po poproszeniu rachunku pani... Pina Fatalna obsługa (1) Wczoraj poszliśmy do The Mexican z zamiaren zjedzenia obiadu. PIerwsze co... Maciek Szczerze polecam (1) W lokalu byłam dwukrotnie, raz z gośćmi obcojęzycznymi i tu pierwszy plus... Lanicera Niech kazdy sie sam przekona. (1) Nie ma co swoimi opiniami zniechecac pozostalych bo knajpa ma "to cos". Ceny... MIS Pan Michał (1) wielkie podziękowania za świetną obsługę dla Pana Michała, po prostu... Marian Beznadziejna obługa. (1) Beznadziejna obsługa Lokal może i nie najgorszy, ale nijakiego Michała ,... Marek super! :) (1) zespol rewelacyjny! stworzyl super klimat, praktycznie wszyscy sie bujali... kapi REWELACJA! (1) Rewelacyjna knajpka na spotkania rodzinne i ze znajomymi. Świetne jedzenie,... ola gorace seniority (3) przemila obsluga szczegolnie dwie blondynki ;) fajny klimat mozna milo... staly bywalec ciekawie (1) Przede wszystkim - brawa za wystrój i klimat. Myślę, że to z powodu atmosfery... Mandy