The Mexican

Restauracje Drink Bary

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54

ciekawie (1) Przede wszystkim - brawa za wystrój i klimat. Myślę, że to z powodu atmosfery... Mandy Czlowiek - opinia (6) Polecam, bardzo fajny klimat nie spotykamy nigdzie indziej na Monciaku.... Czlowiek muzyka na żywo (1) Bardzo polecam. Często tam bywam ze względu na muzykę na żywo. Zespół jest... Janek
on - opinia (1) bylo fajnie, wrocimy :) on Janusz - opinia (1) Pomyłka. Pomimo małej ilości gości w restauracji (1/3 stolików zajęta) - czas... Janusz ... (1) BYLISMY ZE ZNAJOMYMI I NAPRWADE MILO BYLO .ZAPELNIONE WSZYSTKOIE STOLIKI... SYLWIA bardzo wesoło (1) Miła wesoła i nastrojowa restauracyjka.Dle dzieci plansza z rebusami.Jedzenie... moli Polecam (1) Ci którzy lubią dobrze zjeść , nie za bardzo zwracając uwagę na cenę. Do... Pawlik Ogromne rozczarowanie (1) Mieszkamy w Sopocie i zachęceni kolorowym wystrojem i tłumem ludzi (???) w... Anna NIE POLECAM! (2) Nie polecam, chyba, że zmieni się obsługa, która jest tragiczna - powolna... Marcin tandeta (1) w dniu 28.08. 2010. byłem gościem tej restouracji w Sopocie, obsługa kiepska,... maciek Słabiutko (1) Pomysł na knajpę-super. Dekoracje i atmosfera (muzyka meksykańska, Zorro... Paweł Jak na polskie warunki jest ok. (1) Nie wiem co wy tak szczekacie na tym forum. Idzcie do innej restauracji w... Daymoon Nie napijesz sie tam, ale za to zjesz (3) Dania sa dobre - cieple, smaczne i niemale, choc ceny moglyby byc ciut... Kuba Restauracja ok, super obsługa (1) Wczoraj byliśmy na kolacji i przede wszystkim plus za obsługę. Może nam się... pati Pozostał niesmak.... (1) Jak można podawać tani ketchup do meksykańskich potraw??? Totalna porażka.... Dominik the mexican (1) Nowy lokal w tak intratnym miejscu był godny odwiedzenia, niestety okazał się... marzena.k1@neostrada.pl Jednorazówka (1) Nowy lokal w tak intratnym miejscu był godny odwiedzenia, niestety okazał się... zawiedzeni klienci absolutnie nie polecam! (1) Podzielam kilka ponizszych opinii - fajitas to glownie papryka z cebula,... MK wakacyjna masowa (1) Jako wielki fan kuchni meksykanskiej postanowilem odwiedzic ta restauracje.... bartos