The Mexican

Restauracje Drink Bary

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54

Pożal się boże obsługa....brud i makabra (1) Zaprosiłem znajomych do knajpy, w środku zapach jak w fast foodzie, znudzona... PS P. Monika jak najbardziej na duuuuży plus (1) Zacznę od mniej ważnych rzeczy... Jedzenie dobre, ale bez szału. Menu... Lilly negatywne opinie faktycznie zasłużone (1) Grudzień to ostatni miesiąc , w którym gościłem w tej restauracji. Jedzenie... Adam K.
The Mexican - omijać szerokim łukiem (1) Dramat, dramat, dramat. Zamowilam caffe latte i specjalnosc lokalu - ciasto... Marta Fajna knajpka (1) Po przeczytaniu wielu niezbyt pochlebnych opinii obawiałam się udać do The... A Porażka (1) Podsumowując poprzednie niepochlebne opinie: jedzenie bez smaku, obsługa... A. ... (1) Byłem z dziewczyna niedawno dzięki Gruponowi. Na wstępie powitała nas miła... RaV Jedzenie do kitu (1) wlasnie wrocilismy z restauracji the mexican , jedzenie ktore nam podano bylo... Juventino węgierska zupa, chińskie fajitas i murzynek zamiast ciasta czekoladowego... (1) Wystrój i klimat lokalu - fantastyczny. I to tyle, jeśli chodzi o plusy.... El Mariachi miła obsługa, smaczne jedzenie (1) byłam dziś na kolacji ze znajomymi, kelner "benek" bardzo sympatyczny, zawsze... JL nie! (1) Żarcie okropne - mdłe, tłuste i bez wyrazu. Nachosy są o wiele lepsze w... mice Kompletny brak zainteresowania klientem (1) Usiedliśmy przy stoliku który właśnie się zwolnił, ale był zastawiony brudny... mal-zar Masakra (1) Nie polecam, menu słabe a ceny oczywiście w pełni monciakowe:/ Miałam... Zuzka Paskudne jedzenie (1) Bylismy z mezem po raz pierwszy Coz...jedzenie jak dla nas niezjadliwe.... P&J jeśli przymkniemy oko .... (1) Witam, to nasza druga wizyta. Pierwsza tylko na kilka drinków, knajpa mnie... Aga&Przemek trochę plusów i trochę minusów (1) Pozytywnie na pewno muzyka na żywo. Sympatyczny wystrój. Jedzenie całkiem... Marta ......... (1) Witam, bylem z dziewczyna na obiedzie. Na koniec postanowilem zamowic wino,... xXx Tragedia (1) nie polecam, jedzenie srednie. Obsluga, brak taktu i wyczucia. Panie sa tak... Aleks00 Czas oczekiwania na danie 60 minut! (2) I to w poniedziałek, po południu gdy ludzi nie było wcale tak wiele.... kj dobre miejsce na piwko z kumplem (1) Byłem kilka razy. Ponętne kelnerki. Dobre jedzenie. Pozdrawiam wysoką Pauline :) mmm