Karolina - ocena (1) Naprawiałam swoje Mitsubishi u Franka - pełen profesjonalizm!!! Fachowa... Karolina Karolina - ocena (1) Naprawiałam swoje Mitsubishi u Franka - pełen profesjonalizm!!! Bez zbędnych... Karolina Maciek - ocena (1) Franek to jedyny taki fachowiec w swoim rodzaju! Ogromna wiedza, ludzkie... Maciek
Maciej - ocena (1) Świetna obsługa, a przede wszystkim miła! Zero problemów z identyfikacją wady... Maciej Stanisław Miłosz - ocena (1) Bardzo dobry autoelektryk, szybkie terminy, dobre ceny. Bardzo polecam Stanisław Miłosz Robcio - ocena (1) Muzyka w aucie gra lepiej niż koncert w filharmoni .Dobrze dobrane głośniki... Robcio P.O. - opinia (1) Spoko, od ręki usługa, sympatyczni panowie. P.O. Kostia - opinia (1) Najlepszy serwis Od Frania i Artura, szybko i żadnych problem Kostia Łukasz - opinia (1) Szybka i fachowa usługa. Przyjemna atmosfera godne polecenia. Jestem bardzo... Łukasz Jan - opinia (1) Duża fachowość i doświadczenie w montażu elektronicznych i nie tylko... Jan Ola - opinia (1) Sprawnie, tanio, wszystko działa. Bezproblemowy sympatyczny człowiek.... Ola Posejdon.Greg - opinia (1) Polecam, znają się na rzeczy, szybko i sprawnie wykonana usługa, najlepszy... Posejdon.Greg Karol - opinia (1) Super szybka naprawa. Miły właściciel i przystępne ceny. Polecam Karol Ania - opinia (1) Mega profesjonalizm, polecam w 1000% . Ania Barbara - opinia (1) Profesjonalna obsługa , bardzo szybka naprawa , super przystępne ceny .... Barbara Wojtas - opinia (2) Warsztat polecam bez dwóch zdań! Mechanikę, elektrykę panowie mają ogarnięte... Wojtas Rafał - opinia (1) Profesjonalna obsługa, dużo gratisów, rewelacja!!!!!! Rafał markexped - opinia (2) Usługa: odcięcie zapłonu, serwis urządzenia. Fachowe wykonanie, panowie znają... markexped Krzysiek - opinia (1) Miła obsługa klienta nie drogo,szybko Krzysiek wojciech - opinia (1) Kolejny raz montujemy w topcar w kolejnym aucie odcięcie zapłonu i czujniki... wojciech