Grzegorz - ocena (2) Do wykonanej usługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Grzegorz Bardot - ocena (2) Transport ogarnięty szybko,sprawnie,profesjonalnie. Solidna firma,dbają o... Bardot Karol K. - ocena (2) Ekipa perfekcyjna. Wszystko sprawnie zniesione ,zabezpieczone na samochodzie... Karol K.
Ania - ocena (2) Przeprowadzka poszla szybko, sparwnie i w milej atmosferze. Polecam Ania Natalia - opinia (2) Pełen profesjonalizm, zero problemów - Ekipa przeprowadziła mnie, weterankę... Natalia Tadeusz Nowicki - opinia (2) Gorąco polecam firmę transteambus.pl . Zlecenie wykonane z dużą fachowością,... Tadeusz Nowicki Weronika - opinia (1) Polecam! Szybki, sprawny transport, wszystko tak jak było uzgodnione.... Weronika Agnieszka - opinia (2) Skorzystałam z usług firmy na początku stycznia. Usługa wykonana sprawnie i... Agnieszka Wiktor - opinia (2) Dzień dobry! Przybył szybko, pomógł z ładowaniem rzeczy. Super jakość za... Wiktor Andrzej - opinia (2) Bardzo uprzejma obsługa już na starcie przy pierwszym wykonanym telefonie. Po... Andrzej Kasia - opinia (2) Przeprowadzka przeprowadzona bardzo sprawie. Przenoszenie mebli (antyków) beż... Kasia Bruk@vp.pl - opinia (2) Naprawdę super polecam ,skorzystam jeszcze raz. Bruk@vp.pl Maria - opinia (2) Szybko, sprawnie bez uszkodzeń ! Naprawdę pracowici i kontaktowi ! Spakować... Maria Daniel Maścianica - opinia (2) Dwaj kulturalni panowie, dla których nic nie było za trudne. Życzliwi i... Daniel Maścianica Andrej - opinia (2) I can really recommend this company to make some furniture transfer. Very... Andrej Maciej - opinia (2) Solidna firma.Usługa wykonana w terminie,dbająca o powieżony towar do... Maciej Aleksander - opinia (2) Panowie dziękuję za załatwienie szybko sprawnie przewozu, jak będe... Aleksander Patrycja - opinia (2) Firma profesjonalnie obsługuje swoich klientów! Jest zaangażowana i nawet w... Patrycja menadżer odziału Freedom Gdynia - opinia (2) Freedom Nieruchomości dziękuje za sprawną i profesjonalną organizację naszej... menadżer odziału Freedom Gdynia Ewa - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona terminowa usługa fachową dobry kontakt wysoka... Ewa