Niestety wyszedłem głodny. (1) 23.04.2017 postanowiliśmy z żoną i córką zjeść obiad w tej restauracji.... Bogdan Rewelacyja (1) Byłem z moją małżonką 1 kwietnia 2017 roku w tej restauracji i co pierwsze... Andrzej restauracja la fortuna / srednia ocena (1) wystroj w restuaracji troche slaby, jedzenie wmiare dobre/ ziemniaki... karo
Rewelacyjne miejsce na kulinarnej mapie Gdyni. (1) Stołowałam się w La fortunie jak dotąd cztery razy i zawsze wychodziłam... Kasia Brawo! (1) Podczas gdy na niedalekiej plaży lokale zatrważały liczbą klientów i cenami,... Sobotnia klientka Kpiny (1) Byłem dzisiaj na walentynkach. Przez telefon zapowiadali zmienione menu, ale... gang555ter czekaliśmy na nasze dania około 40 minut (1) Czekaliśmy na nasze dania około 40 minut, mimo tego, że goście którzy... Julia super knajpka (1) jedzenie smaczne, krem z pomidorów - jeden z lepszych jakie jadłam (mogłaby... Agata OBIAD (1) Byłem z żoną i dziećmi w niedzielę na obiedzie. Jedzenie wyśmienite,... Ociec78 Niby ok ale później ból brzucha... (1) Jakiś czas temu miałem wielką ochotę na kuchnie włoską. I razem z dziewczyną... RaV Doskonały smak:)) (1) Odwiedziliśmy z żoną restaurację za namową znajomego i z czystym sumieniem... Paweł Ł. I tak i nie (1) Byliśmy dzisiaj rodzinnie na obiedzie w związku z tym napiszę parę słów... Miron Nam się podobało... (1) Byliśmy rodzinnie tuż przed Wielkanocą. Bardzo smaczne jedzenie, także to dla... Ginger Przemiła obsługa (1) Mimo,że było już bardzo późno, kiedy weszliśmy,obsługiwała nas... Kasia Bez rewelacji (3) Przymierzaliśmy się kilka razy odwiedzić ten przybytek. Kilka razy zdarzyło... Tomek Robaczki ... (1) Ja tylko mogę potwierdzić, że robaczki są stałym elementem menu tej nie... Charlie poprawnie? (1) Bez zachwytu, niby wszystko poprawnie. Polędwica dość przeciętnie... zm kelnerom szkolenie please! (2) Denerwuje mnie fakt, że kelnerzy głośno rozmawiają między sobą chodząc... Marta Jak najbardziej na tak, polecam :) !!! (1) Ja i mój narzeczony jesteśmy, można powiedzieć, stałymi bywalcami La Fortuny.... Agnieszka polecam (1) Dziękuję za bardzo miłą obsługę, pyszne dania i niesamowita atmosferę :) Ala