Polecam (1) Serdecznie polecam centrum nurkowania Tryton- fachowa obsługa, doświadczeni... Michalina Kurs OWD (1) Właśnie ukończyłem kurs OWD na nurka. Moim nauczycielem był Wadym z CN... Michal Nurkowanie (1) Nurkowaliśmy z instruktorem . Ja i syn. Pomimo średniej wizury tor fajny a to... Patryk
Nurkowanie w Zatoce (1) Zadziwiająco wzorowa organizacja wyprawy. Perfekcyjnie zorganizowane... Łukasz Kurs nurkowania technicznego (1) Pełen profesjonalizm to mało powiedziane... W pełni bezpieczne,... Karol Mielnik Pełen profesjonalizm z bezpieczeństwem (1) Warto zaufać Trytonom... zarówno na poziomie nurkowania rekreacyjnego jak i... Jan Majcher Intro (1) Byłam na intro już dwa razy i planuję zrobić OWD. Gorąco polecam ekipę, są to... Nina wyjazdy nurkowe (1) Polecam gorąco wyjazdy z Trytonem! KS Dobre CN w Trójmiescie (1) Uważam ze przejrzystość oferty to jest to czego dzisiaj oczekuje klijent i to... Janusz Safari nurkowe (1) Polecam firmę , zarówno sklep jak i usługi ( wyjazdy nurkowe). Pełny... Adam Grzebieluch Profesjonaliści (1) Firma ma super profesjonalną i doświadczoną ekipę, która prowadzi super... Bartosz Kowalczyk Polecam (1) Razem z chłopakiem wzięliśmy udział w Intro nurkowym - polecam Serdecznie.... Agnieszka Zajęcia nurkowe dla dzieci (1) Profesjonalnie przygotowane zajęcia dla dzieci. Dzieci w wieku 6 i 12 lat... Magda różnorodne atrakcje (1) Jak napisano w ofercie tak było. Wnorek kreatywny i służy pomocą, tak na... Haze Nurjowanie na basenie (1) Bardzo fajne zajęcia dla osób które chcą zobaczyć jak to jest nurkować z butlą. Michał nauka nurkowania super lekcja (1) Trython i Pan Wnorowski w 100% spełnił oczekiwania mojego syna. Adam Ferie z nurkowaniem (1) Bardzo fajne zajęcia! Ciekawie poprowadzona część wykładowa i oczywiście... Zuza Podstawowe nurkowanie (1) Świetne szkolenie, przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście :)... Sebastian nurkowanie z Trytonem (1) Byliśmy bardzo zadowoleni z usług. Wykupiliśmy nurkowanie na basenie dla... Kinga Kurs OWD (1) Szybko, profesjonalnie i fajna atmosfera . Pozdrawiam Radek