Marcin - opinia (1) Świetnie przeprowadzone nurkowanie intro. Profesjonalna obsługa. Dla osób... Marcin Perfekcyjna Pływalność (2) Pełen profesjonalizm! Każdy kolejny kurs to motywacja do dalszej nauki. Polecam! Adam Ireneusz - opinia (1) Siema !właśnie ukończyłem kurs owd.muszę powiedzieć że jestem mega... Ireneusz
Profesjonalnie, bezpiecznie, ciekawie! (1) Skończyłam kurs OWD w Trytonie. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług,... Katarzyna Profesjonalna baza szkoleniowa (1) z podwodnymi platformami i torami szkoleniowymi + charyzmatyczni, kompetentni... Anna Tryton (1) Bardzo polecam Centrum Nurkowe tryton. bardzo dobra obsługa, bardzo dobrzy... Rafał Szkolenia poprowadzone w rewelacyjny sposób (1) Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznie, z naciskiem na to, co faktycznie... z Szkolenia i wyjazdy nurkowe (1) Bardzo profersjonalna obsługa, znajmośc tematu przy jednocześnie doskonalej... Szymon Pełen profesjonalizm (1) Centrum poznałem 2 lata temu, gdy zacząłem nurkować. Korzystałem z usług... Aleksy Ferie (1) Dziękujemy bardzo za ciekawe szkolenie oraz przyjazną i wesołą atmosferę.... Sylwia Ferie z Trytonem (1) Profesjonalnie i rodzinnie!!! polecam!!! Jachus Ferie (1) Bardzo fajny pomysł na ferie - tym razem dla starszych dzieci. Chłopcy bardzo... Sylwia Nurkowanie (1) Super atmosfera i mega fajne podejście do kursantów. Moja 9 letnia córka jest... Piotr Ferie Nurkowe (1) Córka korzystała z oferty Ferii nurkowych i była z nich zadowolona. Zajęcia... Przemysław Chyła Nurkowanie (1) Bardzo miła atmosfera , super spędzony czas , bardzo Mi się podobało .... Patrycja Profesjonalna szkoła nurkowa. (1) Cała rodzina zdobyła pierwsze szlify w nurkowaniu pod czujnym okiem Pana... Matla Zajawka nurkowania dla dzieci (1) w czasie ferii, za zeta, bardzo fajna inicjatywa. Konkretnie i profesjonalnie... Ania Ferie za zeta (1) Pełen profesjonalizm i super zabawa .Polecamy wszystkim którzy chcieliby... Wiktor Intro - MOSiR Chełm (1) Korzystałam z pakietu wrażeń, wykorzystując lekcje nurkowania. Było to... Aleksandrabb Świetna przygoda (1) Cały tydzień spędzony pod opieką i struktura nurkowania zleciał jak zaledwie... Magda