Maciej - opinia (1) Krzykliwa, mało empatyczna. Forsująca swoje błędne subiektywne przekonania, i... Maciej Piotr - opinia (1) Rejestracja w poradni okulistycznej, to jakiś nie śmieszny żart. Personel nie... Piotr Wypisujący się pacjent przychoni - opinia (1) Teleporady to fikcja. Rejestrują na daną godzinę, a później 0 kontaktu ze... Wypisujący się pacjent przychoni
Janina Dębiak - opinia (1) Szanowna Pani doktor Barbara Gryglewska jesteśmy zdruzgotani nagłym Pani... Janina Dębiak Daria - opinia (1) Pania Agate polecila mi znajoma, ktora polecila mi pania Agate do zabiegu... Daria Ocena 1 to za dużo powiedziane (1) Jak to jest możliwe że ta placówka jest ujęta jako pogotowie okulistyczne ,... Załamany klient Wizyta do otolaryngologa (1) Oczekiwala w kolejce 40 minut. Przyjmował starą babcią, mógł i więciej jeżeli... Aksana Blinkouskaya Stomatolog (1) Koszmarny czas oczekiwania. Za każdym razem czekam min. 1h pod gabinetem,... Kat Labolatorium i pracowania RTG (2) Lab : ludzie się pchają, przychodzą po mnie a wchodzą przede mną. Pani w... Elk Podejście do pacjenta (1) Nie rozumiem dlaczego nie można wybrać oceny "0" Rentgen poniżej... A. Sokołowska rejestracja (1) raczej odradzam - jak w większości przypadków dodzwonić się na rejestrację... Ewa Czy jest gorsza placówka niż ta (2) Po co im jest telefon skoro w ogóle nie odbierają !!!??? Aby zapisać się do... Animos Poradnia Laryngologiczna UCK Smoluchowskiego (1) Wielkie podziękowania dla całego zespołu przychodni! A w szczególności Pani... Helena Skandal (3) Miałam styczność z tym szpitalem gdy mój mój dziadek zachorował. Powodem... A Masakra!! (2) Odradzam udanie się w razie problemu na tzw ostry dyżur do szptala... Meg12 Okulista w dzień świąteczny. (1) Jak ktoś wyżej napisał już...babola łatwo napisać a doceniać nie ma komu...my... Jarek Odradzam dentystów w ZOZ Gdańsk! (1) 4 Lata temu wykonywałem leczenie kanałowe jednego z zębów. Kilka dni temu... Rafał R. Oddział przyjęć okulista SUPER (1) Godzina 20:30 (30 minut do zamknięcia) Nie było nikogo w kolejce, wszedłem... Bartek Jest dobrze (1) Od kiedy nie pracuje pewna Pani doktor jest o wiele lepiej. Jestem zadowolona. Pacjent Iwona Piotrowska-Tryba (5) Szczerze nie polecam lekarza p. Piotrowskiej-Tryba. Pomijam, że jest... Pacjentka