Doskonała Pani Kierownik, Przyjazna Obsługa (1) W dniu dzisiejszym miałem okazję odbyć rozmowę z panią Kierownik USC. Nie... Stanisław sluzbowo (1) W rozmowie telefonicznej pomyslalem ze od dawnych czasow , nic sie nie... cyki Bezduszność, formalizm w podejściu do petenta (1) Udałem się do USC w Gdańsku po odpis aktu małżeństwa, który potrzebny mi być... Andrzeas
Pomoc (1) Bardzo mila pomocna obsluga profesjonalna wiedza.Panie w Urzedzie Stanu... E Brak człowieczeństwa (2) Na stałe mieszkam i pracuję za granicą, niedawno rozwiodłam się i chciałam... Nikita USC - super obsługa przyszłych małżeństw (1) Miła bardzo pomocna obsługa. Mimo jednego problemu "nie do przejścia" pani... Me Kompetencja i sprawnosc organizacyjna. (1) Wydzial pracuje bardzo dobrze, Odnalezienie aktu zejscia z 1946 roku przy... Rafal Sobierajski TRAGEDIA (1) Potrzebowałam odpis aktu urodzenia mojej siostry która mieszkała i zmarła w... JA Akt urodzenia (2) To straszne że tak długo trzeba czekać na wyciągnięcie aktu urodzenia który... :(@ Bez żądnych problemów, miłą obsługa (1) Rejestracja nowonarodzonego dziecka - zero kolejki, sprawa załatwiona szybko,... Darek Miłe zaskoczenie. (1) Po zaponaniu się z opiniami na trojmiasto.pl byłam negatywnie nastawiona idąc... Iza Ewa - opinia (2) Załatwiam ślub z obywatelem Niemiec, jeszcze nigdy nie spotkałam tak... Ewa Beznadzieja (1) Na odpisy aktów trzeba czekać trzy tygodnie, potem jeszcze parę godzin w... Joanna Akt zgonu (1) Czekaliśmy godzine do pokoju nr 140, a numer kolejki nie zmienił się, a... Obywatel dramat-nowy system??? (3) Czas oczekiwania na odpis aktu urodzenia to 14 dni ? Jak kiedyś otrzymywało... zawiedziona niestety bardzo zły przykład administracji (1) Na odpis aktu urodzenia musze czekać prawie miesiąc, co jest kpiną! W... Robert Rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) Nigdy jeszcze nie zostałem tak rewelacyjnie, profesjonalnie i expressowo... Edward Jest dobrze (1) O 9.30 wzięliśmy numerek o 11.00 było po wszystkim Wiesiek COŚ STRASZNEGO ! STRATA CZASU I NERWÓW (1) Robiliśmy 3 podejścia, aby uzyskać zwykłą zgodę na ślub konkordatowy.. Raz... Monia Czas oczekiwania-kpina (1) Czas oczekiwania-kpina,teraz już wiem,że można rezerwować miejsce przez... Joanna