Nadruk zdjęcia na szkle (2) Poszukuję firmy z terenu Trójmiasta, która wykonuje nadruki na szkle- tafla... Ika pomoc w urzadzeniu mieszkania (5) Szukam osoby która pomogłaby mi w urządzeniu domu. Chodzi mi o dobór kolorów... Kama Remonty, ekipa - na raty (8) Witam Mam takie pytanie, orientujecie się może czy są jakieś firmy, ekipy,... remonty
poszukuję ekipy remontowej - Gdańsk (28) Witam, Poszukuję ekipy remontowej do malowania, położenia tapet,... pieroszka Drzwi łamane (3) Witam, poszukuję stolarza, który wykona dwie pary drzwi łamanych, białych z... zosia Czyszczenie plam (1) Witam. Może któraś z forumowiczek lub forumowiczów poleci mi pralnię... Ewa studnia głębinowa (1) szukam firmy do wykonania studni głębinowej na potrzeby podlewania ogrodu.... ika szklarz bojano (3) poszukuje szklarza w Bojanie. mieszkanka szklarz poszukiwany (3) Szukam solidnego i uczciwego szklarza co zrobi u mnie w kuchni lacobel i... Piotr Szukam "majstra" do krat wejsciowcyh (2) Witam, Szukam osoby która wstawiła by mi do piwnicy kraty wejściowe. Możecie... Johnny tapicer opinie (1) mam pytanie- czy ktoś robił u tapicera narożnik, sofę itp?? Czy wyszło... muszyca malowanie szafy (5) mam szafę wnękową z Indeco (szkło łączone z płytą laminowaną). Chciałabym... calaviolina renowacja mebli (6) Mam do odnowienia stół z 4 krzesłami oraz komode, czy moze ktos polecic... weronika Wywóz gruzu ktoś pomorze? (3) Potrzebuje firmy która zajmie się wywozem gruzu ktoś ma coś sprawdzonego? bolek88 szyba nad blatem w kuchni szukam fachowca (4) Witam Proszę o osoby, które mają zamontowaną szybę w kuchni o namiary na... mamusiaagusia Poszukuję elektryka (2) Mam "mały" problem. Posiadam w kuchni wentylator MAICO. urządzenie... Damian odzyskanie danych z telefonu komórkowego (2) Witam, nie wiem za bardzo w którym wątku umieścić ten temat. Potrzebuję... ev3ry budowa domu (3) zna ktos firme ktora wynajmuje szalunki zeby zaszalowac piwnice bo mam... seweryn jakiego polecicie szewca (3) w gdansku voi Bagażówka, przeprowadzka Gdynia Pogórze i okolice (3) Witam, poszukuję transportu w okolicach Pogórza na koniec przyszłego... Randa82