studio net kuchnie (1) Proszę o opinie na temat studio net kuchnie. Firma posiada punkty... mm perfectum baltica capital (3) czy zna ktoś firmę Perfectum Baltica Capital Sp. zoo,usługi budowlane,... riko2809 Pralnia w Gdańsku (4) Czy ktoś z Was może polecić sprawdzoną pralnię. Mam do czyszczenia kurtkę... annnia
remont-tapeta (3) szukam osoby ktora umie klasc tapete . sciana jest nieduza.. szukam osoby... waca instalacja kominka (3) Zasatanawiam się nad zamontowaniem ogrzewania kominkowego w moim mieszkaniu.... PaniLager POSTAWAIENIE ŚCIANKI DZIAŁOWEJ - SZUKAM FACHOWCÓW. (5) Najlepiej na jutro :) nzalog. Krzysia Poszukuję sprawdzonej firmy sprzątającej (3) Do mieszkania 65m2 KasikRot Poszukuję stolarza do wykonania (4) Poszukuję stolarza do wykonania panela ściennego o pow. ok. 3m2 z płyty... Alicja kompleksowy remont łazienki (8) Witam Szukam firmy / fachowca, który zrobi remont łazienki w Gdańsku... Michau Podłączenie płyty gazowej (6) Kupiłam płytę gazową do zabudowy, niestety spółdzielnia nia podłącza. Możenie... gabcia25 Parapety wewnętrzne (3) Szukam firmy od parapetów wewnętrznych. Koś może polecić sprawdzonego... Yooki zlece wykonanie pokrycia dachowego (4) zlecę wykonanie pokrycia dachowego, dach dwu spadzisty o powierzchni... rafal Poszukuje dobrego hydraulika z okolic Ujeściska. (2) Potrzebuje fachowca z okolic ujeściska do naprawy cieknącego kranu w łazience... mm Mała robota remontowa - może kogoś polecicie? (4) dziewczyny piszę tutaj, bo wiem, że niektórych z Was mężowie maja firmy... mama_wiki Firma Tryton - proszę o opinie. (8) Czy ktoś korzystał z usług aranzacji wnętrz firmyTryton??? Kuba Hydraulik mówiący po angieslku (3) Poszukuję jak wyżej, do wymiany kaloryferów, niedrogo i fachowo :) Miejsce -... Paulina kostka brukowa na cmentarzu (1) Witam, Szukam dobrej i sprawdzonej firmy, która układa kostkę brukową i... Joanna vat za materiały budowlane (1) Poszukuję doświadczonej księgowej, która w rozsądnej cenie pomoże mi wypełnić... ssprezynka Naprawa lodówki POMOCY! (1) Witam, pierwszy raz piszę na forum, gdyż pilnie potrzebuję kontaktu do... Dorota Adaptacja poddasza (3) Szukam ekipy do adaptacji poddasza w Gdańsku (Brętowo). Trzeba położyć belki... RR