Naprawa lodówki POMOCY! (1) Witam, pierwszy raz piszę na forum, gdyż pilnie potrzebuję kontaktu do... Dorota Adaptacja poddasza (3) Szukam ekipy do adaptacji poddasza w Gdańsku (Brętowo). Trzeba położyć belki... RR Poszukiwany stolarz - łóżko do pokoju (1) Witam, Poszukuje stolarza do zrobienia łóżka z płyty laminowanej KRONO pod... Radek
stan deweloperski (21) za tydzień odbieram mieszkanie w stanie deweloperskim.Ile orientacyjnie muszę... kika pana do układania paneli podłogowych - możecie kogoś polecić? (11) Wiem, że to nie temat na to forum, ale już tyle razy pomogłyście, że nie mogę... andzior Zmywarka nie pobiera wody (1) Szukam fachowca od naprawiania zmywarek, ma ktoś jakieś namiary? prosze o pomoc zanussi obudowa kominka (7) musze obudować kominek,drewnem,poprosze o namiary na stolarza,najlepiej w Gdyni doka Poszukuje prawnika - spor ze spoldzielnia mieszkaniowa (1) Poszukuje prawnika do poprowadzenia sporu ze spoldzielnia mieszkaniowa.... Radek Poszukuję ekipy remontowej (8) Poszukuję ekipy do remontu generalnego kuchni i łazienki, w terminie... Mirosława Maria szukam kafelkarza (1) jak w temacie szukam samodzielnego kafelkarza do współpracy z Gdyni lub Rumi... arech Szukam do cyklinowania i lakierowania parkietow (2) Szukam osoby do cyklinowania+lakierowania parkietow,3pokoje,lacznie... Dorota Remont kuchni (5) Witam. Planuje na dniach zrobic remont aneksu kuchennego. Czy ktos moze... Wejhera Możecie polecić kogoś do wymiany termostatów (11) jak w temacie. Może polecicie kogoś kto w miarę tanio wymieni mi dwa... mama_wiki OKNo DACHOWE (1) Szukam wykonawcy montażu okna dachowego (z ofertą okien). Gdynia Dąbrowa,... Tomasz Tynki cem-wap - poszukuję firmy (7) Pilnie poszukuję sprawdzonej firmy, która wykona tynki cem-wap... Możecie... yecath przeprowadzki transport osoba prywatna (1) Oferuję przeprowadzki samochodem mercedes sprinter wraz z wnoszeniem , 504... majkaaa12 Zlecę montaż okna dachowego - Gdynia Dąbrowa (1) Zlecę montaż jednego okna dachowego w Gdyni Dąbrowie, dom szeregowy,... MonikaRoma Czy to prawda że stolarze z okolic Lęborka czy Kartuz lub Kościerzyny są tańsi istosując te same materiały??? (10) Czy ta różnica polega na mniejszej stawce za roboczogodzinę? Czy ktoś coś wie... szukający stolarza nnt.Czy ktos moze mi polecic kogos do obudowy wanny ?? (3) Przepraszam ze nie na temat ,admina prosze o nieusowanie watku :) poniewaz tu... Matyldaa Madera Sp z o.o. prośba o opinie (1) Witam. Proszę o wszelkie opinie na temat firmy Madera (kiedyś NIXPOL) Franz