Grzejniki na podczerwien fachowiec poszukiwany (2) szuak fachowca do zamontowania propmiennikow ze sterowaniem w mieszkaniu... Biedrona Gdzie w Gańsku Kuśnierz, Krawiectwo ciężkie ? (4) jak wyżej. Potrzebuję przerobić kurtkę skórzaną. Będę wdzięczna za jakieś... ew Ilu z Was znalazlo tu klijenta???? (14) Jestem ciekaw ilu tu znalazlo zlecenia..... te forum to naprawde miejsce do... ciekawski
Poszukuję osób, które tanio wykonają remont łazienki -jakieś 5m2!!!! STOGI!!! (9) -wymiana rur na plastikowe -płytki na ścianę -płytki na podłogę -malowanie... Joanna Renowacja Folteli (1) Gdzie w Gdyni znajdę firme,która odnowi mi dwa fotele tzn wymieni obicie?Jaki... Ewa33 Pilnie szukam wykonawcy - proszę o polecenie! (5) Witam Państwa serdecznie Robimy remont domu i szukam kogoś, kto położyłby... Monika Tynkowanie (4) Ile za polozenie tynku mineralnego i pomalowanie okolo 200 m/kw Naprawa... Ciekawa ;-) dobry stolarz (3) jak w tytule czy ktos polecilby dobrego z w miare przystepnymi cenami... kaasik11 Malowanie - tak na oko 600-800m2 (3) Witam, Szukam chetnych do malowania wraz z grutnowaniem. Dom... plebi ekipa do budowy domu (9) szukam dobrej sprawdzonej ekipy do budowy domu w dobrzewine okolice gdyni seweryn Gdzie kupić stół na zamowienie na wymiar?? (1) Jak w tytule chcę zamówić biały lakierowany stół rozkładany ale nie wiem... KIAVE szukam ekipy (18) Szukam firmy / ekipy do remontu remont domu wymagania referencje od firm / os... Iwaszkiewicz remont łazienki (17) Poszukuję kogoś (fachowca lub firmę) godnego polecenia do wykończenia/remontu... kf Remont domu 190 metrow (20) Do wykonania jest postawienie nowych scian dzialowych wymiana wszystkich... Adam nnt. czyszczenie kanap (2) Szukam osoby/firmy do wyprania kanap. Mozecie polecic kogos sprawdzonego z... rasia Stolarz- do drzwi sosnowych (4) Witam, zlecę wykonanie drzwi sosnowych, pod wymiar- otwory drzwiowe są większe. madzik_mk1 Ekipa do remontu małej klatki schodowej poszukiwana (9) Poszukuję ekipy do remontu małej klatki schodowej. Do wykonania będzie:... Joanna potrzebuje namiar na kosztorysanta K.N.R. (3) PROSZE O NAMIARY NA KOSZTORYSANTA K.N.R. mallukas Poszukuję hurtowni/skleu z akcesoriami meblowymi w Gdyni/okolic. (3) Witam, planuje zrobić kilka regałów i szafek, szukam najlepiej w Gdyni albo... Damian RENOWACJA DRZWI lub wymiana drzwi i renowacja futryny (9) Szukam firmy która wykona wymianę drzwi oraz renowację ościeżnic. Dodam iż... Irena