luksfery (4) witam, szukam firmy ktora potrafi budowac scianki z luksferow,moze ktos z... asia Architekt (1) Poszukuje osoby która naniesie projekt domu na plan działki wg.decyzji o... karolina89 wykonawca bramy wjazdowej na posesje (3) Szukam fachowca, który podejmie się wykonania konstrukcji bramy wjazdowej... MC
Barek w kuchni (2) Szukam wykonawcy. Interesuje mnie kuchnia lakierowana. Podoba mi się taki... Andrzej pompa ciepla Vaillant (1) poszukuje kompleksowego wykonawcy do zabudowy pompy w Braniewie rkromeo Stojaki na rowery (3) Znacie może jakąś firmę która robi stojaki na rowery i barierki mocowane do... Anita Poszukuje dobrego i w miare taniego architekta (3) Witam. Planujemy budowac dom w Trojmiescie , wiem ze mozna kupic sporo... Zainteresowana malowanie (8) Potrzebuję ekipy która wykonałaby malowanie (odnowienie powłok)ok. 1000 m2... adm Graffiti :) (10) Witam :) Chcialabym zapytac czy ktos zna sie na graffiti? Chcialabym... Nataszka PILNIE POSZUKUJE OSOBY KTORA ZPOMALUJE SCIANE W POKOJU DZIECIECYM (11) MOJ MEIL KAROLINARTBKA@O2.PL, CHODZI O MOTYW Z BAJKI ben 10 i miasta bardzo... mama dwójki dzieci Sprawdzona, solidna ekipa - remont łazienki szukam!!! (13) Dzień dobry! Szukam dobrej, sprawdzone j rzetelnej ekipy remontowej, która... Kasia Gazownik poszukiwany (2) Witam Potrzebuję namiarów na gazownika z Gdańska, który posiada uprawnienia i... AA Ekipa do wykonania wylewki betonowej poszukiwana pilnie (1) Poszukuję ekipy, która wykona wylewkę betonową w pomieszczeniu około 15m2.... Joaś Elektryk z uprawnieniami (2) Witam poszukuję elektryka z uprawnieniami, do podłączenia nowej płyty... Piotr wylewka betonowa (6) Możecie polecić jakąś niedrogą i solidną firmę wykonującą posadzki / wylewki... sadyl Panel szklany podświetlony od tyłu (6) Zlecę wykonanie panelu szklanego (szkło mleczne) do kuchni o wymiarach... blurman budowa (6) Poszukuje dobrej i wiadomo nie za drogiej ekipy do postewiania domu okolice... seweryn solidna firma meblowa i niedroga!! (5) Czy ktos ma namiar na solidna firme która wykona meble kuchenne,oraz szafe.... p.R POSZUKUJE DO WYTYNKOWANIA DOMKU NA DZIALCE! (6) POSZUKUJE KOGOS KTO WYTYNKOWALBY DOMEK NA DZIALCE WEWNARZ I Z ZEWNATRZ.dOMEK... malaniunia Poszukuję elektryka (7) Witam posukuje sprawdonego elekryka. Z dojazdem do Gdańska Osowy. jozia